10 گام ساده برای ثبت شرکت

10گام ساده برای ثبت شرکت

10گام ساده برای ثبت شرکت :

10 گام ساده برای ثبت شرکت ( ثبت شرکت سهامی خاص ، ثبت شرکت با مسئولیت محدود و … ) را با هم مرور می نمائیم . باید توجه داشت که در این ایام با توجه به پیشرفت تکنولوژی ، انجام بسیاری از امور سهل و آسان گردیده است .

ثبت شرکت در کرج و دیگر شهر های ایران نیز از این قاعده مستثنی نبوده و فناوری در این عرصه نیز به یاری شتافته است .

از این جهت دیگر مسیر صعب و دشواری در پیش روی ما قرار نداشته و به راحتی می توانیم امور خود را رتق و فتق نمائیم .

حال می خواهیم 10 گام ساده برای ثبت شرکت که در پایداری شرکت نیز موثر می باشند را مورد بررسی قرار دهیم . ما نحوه ثبت شرکت را با زبانی بسیار ساده به شما آموزش خواهیم داد ، با خواندن این مقاله و مقاله های مرتبط که در سایت ثبت ارقام نیز موجود می باشد  ، از این پس به راحتی می توانید برای خود شرکت ثبت نمائید .

در این روزها اکثر قریب به اتفاق مردم به اینترنت دسترسی داشته و به راحتی می توانند به سایت سامانه اداره ثبت شرکت ها ورود نمایند .

ما می خواهیم با اطلاعات ارزشمندی که در اختیار شما قرار می دهیم ، کاری کنیم تا بتوانید جهت تاسیس شرکت خود اقدام نمائید ، و این مهم را به راحتی نیز به انجام رسانید .

 

 

 

10 گام ساده برای ثبت شرکت و گام اول :

10 گام ساده برای ثبت شرکت در کرج و دیگر شهر های ایران ، در جهت اول یافتن شریک یا شرکای مورد اطمینان و هم دل می باشد ، باید توجه داشت که ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج و دیگر شهرهای ایران نیاز به وجود حداقل 2 شریک داشته و ثبت شرکت سهامی خاص نیاز به وجود 3 شریک دارد .

در این مرحله برای ثبت شرکت ارائه گواهی عدم سوء پیشینه جزو الزامات می باشد ، هم چنین مدارک هویتی برابر با اصل شده در دفتر خانه رسمی جهت تمامی اعضاء هیات مدیره ضروری و جزو الزامات می باشد .

در ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج و دیگر شهر های ایران ، سهامداران به اندازه آورده نقدی و یا توافقات انجام شده ، در شرکت ضامن بوده و شخصی که آورده بیشتری و یا تعداد سهام بیشتری دارد ، از مسئولیت بالاتری برخوردار می باشد .

 

10 گام ساده برای ثبت شرکت و گام دوم :

10 گام ساده برای ثبت شرکت و گام دوم ، در این قسمت باید به سایت اینترنتی اداره کل ثبت شرکت ها به آدرس Irsherkat.ssaa مراجعه نمود و تیک قسمت پذیرش درخواست ثبت شرکت را فعال نمود .

حال فرمی نمایان می گردد که باید اطلاعات هویتی را با دقت تمام در آن بارگزاری نمود ، باید توجه داشت که عدم درج صحیح اطلاعات ، گام بعدی را در اختیار شما نخواهد گذاشت .

۱۰ گام ساده برای ثبت شرکت

10گام ساده برای ثبت شرکت و گام سوم :

10 گام ساده برای ثبت شرکت به گام سوم خود رسیده است ، این گام مربوط به انتخاب نام شرکت می باشد ، ما باید 5 نام را از پیش و با دقت فراوان ( درباره اهمیت موضوع انتخاب نام شرکت ، در مقاله نحوه سریع ثبت شرکت در کرج توضیحات کامل و جامعی داده شده است ) انتخاب نموده باشیم .

باید توجه داشت که این اسامی باید از 3 بخش ( سیلاب ) و یا بیشتر تشکیل شده باشند ، در این بخش به ترتیب اولویت اسامی را وارد می نمائیم . این اسامی باید کامل بوده و کلمه اختصاری نداشته باشند ، چرا که کلمات اختصاری مختص ادارات و ارگان های دولتی و … می باشد .

حال پس از ورود این اسامی شماره ی پیگیری به شما داده می شود که 19 رقم دارد ، این کد جهت ورود به سامانه بوده و جهت پیگیری های بعدی بسیار با اهمیت می باشد .

 

10 گام ساده برای ثبت شرکت و گام چهارم :

10 گام ساده برای ثبت شرکت در گام چهارم ، ربط به نوع فعالیت و کسب و کار آینده شما دارد ، در این فرم که مرتبط با نوع شرکتی که می خواهید به ثبت برسانید ( سهامی خاص ) و یا ( با مسئولیت محدود ) یکی از موارد نا محدود و یا محدود را انتخاب می نمائید .

 

10 گام ساده برای ثبت شرکت و گام پنجم :

10 گام ساده برای ثبت شرکت در گام پنجم مربوط به کد پستی دفتر مرکزی شرکت می باشد ، که پس از وارد نمودن کد پستی با کلیک بر روی قسمت دریافت نشانی کد پستی از اداره پست کرج ، آدرس در پنجره مربوط به نشانی قابل روئیت می باشد .

در این قسمت اگر هنوز مکانی را جهت دفتر کار خود اختیار ننموده اید ، می توانید از کد پستی و نشانه منزل خود استفاده نمائید .

توصیه می نمایم در هنگام بروز با هم چنین موقعیتی ، حتما از کارشناسان ما در ثبت ارقام مشاوره دریافت نمائید .

 

10 گام ساده برای ثبت شرکت و گام ششم :

10 گام ساده برای ثبت شرکت در گام ششم مربوط به میزان هزینه و سرمایه قرار داده شده در شرکت می باشد که صد البته نحوه ثبت سرمایه در شرکت های سهامی متفاوت می باشد و تعداد سهام و ارزش اسمی آن نیز در این صفحه باید پر شود .

باید توجه داشت که طبق قانونی که در سال 1311 به اجرا گذاشته شده است ، حداقل سرمایه برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود یک میلیون ریال ، معادل یکصد هزار تومان می باشد ، در پیش نویس جدید قانون تجارت حد اقل سرمایه برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج و دیگر شهرهای ایران به میزان 100 میلیون ریال معادل 10 میلیون تومان و نیز برای ثبت شرکت سهامی خاص مبلغ 500 میلیون ریال معادل 50 میلیون تومان قید گردیده است .

باید دقت داشت که میزان سرمایه نشانگر اعتبار شرکت می باشد ، پس باید دقت لازم را در انتخاب میزان سرمایه شرکت نمود .

این مطلب را مطالعه کنید: ثبت تغییرات شرکت

 

10 گام ساده برای ثبت شرکت و گام هفتم :

10 گام ساده برای ثبت شرکت در گام هفتم مربوط به مشخصات هویتی شرکا می باشد و در این بخش باید مواردی هم چون شماره شناسنامه ، تاریخ تولد و … قید گردد .

باید توجه داشت ، در صورتی که تعداد شرکا از 150 نفر تجاوز نماید ، نیاز به تکمیل فرمی می باشد که باید آن را از سایت اداره ثبت شرکت های کرج دریافت و دانلود نمائید ، سپس فرم دریافت شده را تکمیل و مجددا به همراه باقی مکدارک بارگزاری نمائید .

 

10 گام ساده برای ثبت شرکت و گام هشتم :

10 گام ساده برای ثبت شرکت در گام هشتم مربوط به تعیین سهام و میزان سهم الشرکه هر کدام از اعضا می باشد ، که باید در سایت بارگزاری گردد . نوع سهام بیانگر منقول و یا غیر منقول بودن و میزان سهم الشرکه می باشد .

 

10 گام ساده برای ثبت شرکت و گام نهم :

10 گام ساده برای ثبت شرکت در گام نهم بیانگر شعبه های شرکت بوده و اگر قرار است شعبه و یا شعبی در مناطق مختلف داشته باشید در این صفحه معرفی و بارگزاری می نمائید .

چنانچه هنوز تصمیمی به افتتاح شعب ندارید می توانید این فرم را بعدا با انتخاب گزینه سال مالی مشخص نموده و تکمیل نمائید .

 

10 گام ساده برای ثبت شرکت و گام دهم :

10 گام ساده برای ثبت شرکت در گام دهم مربوط به ارائه اساسنامه شرکت می باشد ، پس از تکمیل مراحل فوق الذکر پنجره مربوط به اساسنامه و پیش نویس ها برای شما نمایان گردیده که پس از مطالعه باید تکمیل گردند .

در این مرحله کار ثبت نام در سامانه به آخر رسیده و پس از بررسی توسط اداره ثبت شرکت های کرج نتیجه به اطلاع شما خواهد رسید . هم چنین شما نیز می توانید از طریق کد رهگیری که دریافت نموده اید ، پی گیری نمائید .

 

10 گام ساده برای ثبت شرکت و گام آخر :

10 گام ساده برای ثبت شرکت و گام پایانی که مربوط به چاپ آگهی در روزنامه رسمی می باشد ، هنگامی است که کلیه اسناد و مدارک شما مورد تائید اداره ثبت شرکت ها قرار گرفته باشد و شماره ثبت را از اداره ثبت شرکت ها دریافت نموده باشید .

با دریافت شماره ثبت از اداره ثبت شرکتها شما می توانید ، آگهی ثبت شرکت خود را در روزنامه رسمی به چاپ برسانید .

این آگهی جهت شما عزیزان بسیار حائز اهمیت بوده و برای آغاز هر اقدامی کپی و یا اصل آن مورد ضرور می باشد ، پس مواردی از قبیل موضوع فعالیت شرکت ، نوع شرکت و نام شرکت را در آن قید نمائید .

 

10 گام ساده برای ثبت شرکت ثبت ارقام :

10 گام ساده برای ثبت شرکت را خدمتتان عرض نمودیم ، حال می توانید به راحتی شرکت مورد نظر خود را به ثبت برسانید .

شرکت حسابداری در کرج ( شرکت حسابداری در گوهردشت کرج ، شرکت حسابداری در عظیمیه کرج و شرکت حسابداری در هفت تیر کرج ) با بهره مندی از کادر مجرب و حرفه ای در زمینه ثبت شرکت در کرج و دیگر شهر های ایران خدمتگزار شما عزیزان در انجام امور مربوط به ثبت شرکت ، ثبت تغییرات شرکت و کلیه امور ثبتی می باشد .

هم چنین ما در ثبت ارقام ( شرکت حسابداری ) به امور دیگری از قبیل انجام امور مالی در کرج و دیگر شهر های ایران نیز می پردازیم .

اموری از قبیل ؛ حسابداری برای شرکت های نو پا ( حسابداری برای شرکت های تازه تاسیس ) که خود شامل حسابداری پیمانکاری ، حسابداری بازرگانی ، حسابداری تولیدی و … می گردد .

ما در ثبت ارقام خدمات دیگری نیز خدمت شما عزیزان ارائه می نمائیم که در ذیل به تعدادی از این خدمات اشاره می نمائیم :

1 – دفاعیه مالیاتی در کرج و دیگر شهر های ایران

2 – تشکیل پرونده مالیاتی در کرج و دیگر شهر های ایران

3 – تشکیل پرونده ارزش افزوده در کرج و دیگر شهر های ایران

4 – مشاوره مالیاتی در البرز و دیگر استان های ایران

5 – ارسال لیست مالیات حقوق در کرج و دیگر شهر های ایران

6 – حسابداری در کرج از راه دور

7 – تهیه و تنظیم صورت های مالی

8 – مشاوره حسابداری در کرج و دیگر شهر های ایران

9 – اخذ و تحریر دفاتر قانونی ( پلمپ دفاتر در کرج ، تحریر دفاتر در کرج )

10 – آموزش نحوه تحریر دفاتر حسابداری ( آموزش نحوه نوشتن دفتر کل و روزنامه )

11 – و بسیاری از خدمات دیگر که در مقالات قبلی مفصل به آن پرداخته ایم

 

 

کافیست با یک تماس از مشاوره ی کارشناسان ارشد ما در ثبت ارقام بهره مند گردید تا با خیالی آسوده و در آرامش خاطر صفر تا صد خدمات حسابداری و مالیاتی و نیز انجام امور ثبتی خود را به ما بسپارید و خود را از دغدغه هایی از این دست رها سازید .

فهرست
Call Now Button
×

سلام به سایت ما خوش آمدید:

× واتساپ