مشاوره مالیاتی در کرج

مشاوره مالیاتی در کرج

مشاوره مالیاتی در کرج

مشاوره مالیاتی در کرج و اقصی نقاط کشور به دلیل داشتن دانش ، مهارت و تجربه و تسلط کامل بر قوانین مالیات های مستقیم و ارزش افزوده ، قانون تجارت و بیمه و سایر قوانین، همچنین استاندارد های حسابداری برای تمامی مودیان مالیاتی ثمره بخش می باشد. مشاوره مالیاتی و عدم وجود آن سب میشود مودی به دلیل عدم تسلط به قوانین و مقررات مالیاتی و حسابداری مرتکب جرائم مالیاتی و اشتباهات حسابداری گردد، که اطمینان از قانونی بودن فعالیت مودی یکی از وظایف اصلی مشاور مالیاتی می باشد.

از دیگر مزایای داشتن مشاور مالیاتی به حداقل رساندن مالیات با رعایت کامل قوانین مالیاتهای مستقیم می باشد.

این مطلب را مطالعه کنید: شرکت حسابداری در کرج

 

مشاوره مالیاتی در کرج و تمام نقاط کشور و اشنایی با وظایف اصلی مشاوره مالیاتی 

مشاوره مالیاتی در کرج و گوشه کنار مملکت عزیزمان دارای وظایفی میباشد که اشنایی با این وظایف فوق العاده ضروری میباشد که به برخی از آنها به شرح زیر اشاره مینمائیم :

  • نظارت بر فعالیت مالی شرکت در جهت قانونی بودن مدارک
  • آگاه سازی مدیران با قوانین مالیاتی و سایر قوانین جمهوری اسلامی ایران
  • ارائه مشاوره مالیاتی جهت حل پرونده مالیاتی مودی(تهیه دفاعیه مالیاتی)
  • ارائه مشاوره مالیاتی در راستای تنظیم قرارداد و صورتهای مالی

مشاوره مالیاتی در کرج و اثرات آن

مشاوره مالیاتی در کرج و هر نقطه از جهان یک نیاز فوق العاده مهم میباشد،برای توضیح این مطلب از یک مثال استفاده میکینیم فرض کنیم برای حسابداری یک شرکت بدون استفاده از مشاوره مالیاتی و استفاده از تخصص مالیاتی حرکت کنیم ،به نظر شما چه اتفاقی پیش خواهد امد ؟

مسلما جریمه های سنگین و غیر قابل جبران ، حالا کمی موشکافانه تر بحث را پیش میبریم به نظر شما به عنوان مثال در یک شرکت پیمانکاری یا بازرگانی ایا در محاسبات قیمت خدمات یا کالا ما میتوانیم جریمه های مالیاتی را به بهای تمام شده خود اضافه کنیم یا اصلا ایا مشتریان ما با این رقم های بالا به بنگاه اقتصادی اجازه رقابت میدهند، با در نظر گرفتن تمام شرایط فوق مشاوره مالیاتی در کرج و هر نقطه از جهان نه تنها هزینه نمیباشد بلکه تماما سود و یک دلیل محکم برای بقا و رشد اقتصادی هر مجموعه میباشد .

مشاوره مالیاتی در کرج و تاثیرات آن از لحاظ روحی و روانی

مشاوره مالیاتی در کرج به دنبال فراهم نمودن محیطی آرام و فکری آزاد برای تمام مدیران شرکت ها میباشد ، مدیران شرکت وقتی دغدغه مالیاتی و حسابداری نداشته باشند ، وقتی دغدغه این را نداشته باشند که آیا مشاوره مالیاتی که دریافت میکنم درست است یا خیر و به فردی که از ایشان مشاوره مالیاتی دریافت میکند اعتماد کاملی داشته باشد ، مسلما با فکری آزاد و ذهنی آرام  وظایف خود را انجام میدهند .

به نظر شما با این شرایط چه انفاق هایی پیش خواهد امد ؟ اتقاقی که پیش خواهد آمد این است که آن مدیر وظایف را درست و سنجیده انجام میدهد و با این شرایط وجه نقد و مشتریان زیادی به مجموعه تزریق و این اقتصاد عالی شرایط کارمندان را بهبود بخشیده و ….پس مشاوره مالیاتی در کرج و هر کجای این کره خاکی بسیار ارزشمند و مفید میباشد.

مشاوره مالیاتی در کرج از منظر شرکت ها

مشاوره مالیاتی در کرج آیا هزینه میباشد یا سود پاسخ های زیادی برای این سوال وجود دارد مثلا برخی از صاحب نظران بر این اعتقاد هستند که مشاوره مالیاتی نه تنها هزینه نمیباشد بلکه درامد و سود میباشد ، برخی هم بر این اعتقاد میباشند که مشاور مالیاتی  به عنوان کارمندی میباشد که نه تنها حقوق دریافت نمی کند بلکه به مجموعه وجه نقد نیز تزریق میکند .

اما برخی  مشاوره مالیاتی را فرا تر از همه این نظرات میدانند انها برا این اعتقاد میباشند یک ینگاه اقتصادی یا یک شرکت و حتی یک فروشگاه کوچک هم بدون مشاور مالیاتی قدم از قدم نمی تواند بردارد.

این مطلب را مطالعه کنید: خدمات مالیاتی در کرج

مشاوره مالیاتی در کرج و بررسی دیدگاه های شرکت ها درباره آن

مشاوره مالیاتی در کرج و در هر شرکتی چرا کارمندی میباشد که برای مجموعه درامد زا میباشد ؟ پاسخ این سوال چیست باید پاسخ این سوال را به این شکل بدهیم که یک مشاوره مالیاتی فردی عادی نمیباشد به دلیل اینکه مشاوره های مالیاتی تاثیرات  فراوانی را بر مجموعه ها دارند .

مثلا گاهی اوقات مشاوره مالیاتی جرائم فوق العاده سنگینی را به بار میاورد که این خسارات گاها بقدری سنگین میباشد که یک شرکت را تا سقوط نیز میبرد و این مسئولیت بقدری خطیر میباشد که یک مشاور مالیاتی باید چندین سال در این جوزه به شکل حرفاه ای تجربه کسب نماید تا بتواند شرکت ها را سقوط نجات داده به نقاط مرتفع و ایمنی برساند.

فهرست
Call Now Button
×

سلام به سایت ما خوش آمدید:

× واتساپ