ثبت شرکت در کرج

ثبت شرکت در کرج

ثبت شرکت در کرج


ثبت شرکت در کرج و انواع شرکتها در ایران

  • شرکت سهامی عام
  • شرکت سهامی خاص
  • شرکت با مسئولیت محدود
  • شرکت تضامنی
  • شرکت مختلط غیر سهامی
  • شرکت مختلط سهامی
  • شرکت نسبی
  • شرکت تعاونی

ثبت شرکت در کرج و دلایل آن برای ثبت شرکت

ثبت شرکت در کرج و اقصی نقاط کشور و هر کجای دنیا سبب به رسمیت شناخته شدن کسب و کار میگردد .یکی از علت های اصلی ثبت نمودن شرکت جهت راه اندازی فعالیت تجاری و خدماتی و همچنین امتیازات قانونی است که برای شخصیت حقوقی به همراه دارد. می توان گفت بهترین روش برای فعالیت های گسترده با دید بلندمدت و بازدهی مالی بالا ثبت یک شرکت یا موسسه می باشد.

ثبت شرکت در کرج و چند مورد از مزایای ثبت شرکت

– ثبت شرکت و اولین مزیت تاسیس یک شرکت، اعتبار قانونی می باشد. به این معنی که به تمام شرکای تجاری ، مشتریان و تامین کنندگان این اطمینان را می دهد که این مجموعه تمامی فعالیت های خود را بصورت قانونی و تحت نظارت مراجع مربوطه انجام می دهد.

– شرکت کردن در مناقصه و مزایده ها؛ شخص حقیقی به تنهایی نمی تواند در مزایده ها و مناقصات شرکت نماید اما با وجود یک شرکت (شخصیت حقوقی) این موضوع به راحتی قابل انجام است.

– اخذ نمایندگی و برند از شرکتهای بزرگ

– امکان مبادلات تجاری با شرکت های معتبر جهانی

– دریافت جوازها

– اخذ وام تسهیلات

ثبت شرکت در کرج را چرا به موسسه ثبت ارقام می سپارید

ثبت شرکت در کرج و هر گوشه و کنار این مرز و بوم نیاز به تخصص زیادی دارد این مجموعه با دارا بودن کادر حرفه ای و کارشناسان با تجربه در زمینه ثبت شرکت ، تغییرات ، تعاونی ، انحلال ، علائم تجاری ، کارت بازرگانی و رتبه بندی تخصصی پیمانکاران توانسته است خدمات شایسته ای به مشتریان خود ارائه نماید و کارنامه موفقی را به جا بگذارد.

ثبت شركت در كرج براي شركت سهامي عام :

ثبت شركت در كرج و ديگر شهر هاي ايران در شركت سهامي عام به اين گونه مي باشد كه ، موسسان شركت سهامي عام بخشي از سرمايه شركت را از طريق فروش سهام به مردم تامين مي نمايند .

به اين روش كه موسسين 20% سرمايه را متعهد شده و حداقل 35% مبلغ تعهد شده را در حسابي نزد بانك دلخواه كه به نام شركت در شرف تاسيس افتتاح نموده اند سپرده و اظهارنامه اي همراه با طرح اساسنامه شركت و نيز طرح اعلاميه پذيره نويسي سهام ، به اداره ثبت شركت ها ارائه مي نمايند .

سهام شركت سهامي عام در بورس داد و ستد مي گردد و انتشار اوراق قرضه نيز در شركت هاي سهامي عام ممكن مي باشد و نيز جهت فروش سهام بايد اعلاميه پذيره نويسي منتشر نمايند .

 

 

ثبت شركت در كرج براي شركت سهامي خاص :

ثبت شركت در كرج و ديگر شهر هاي ايران در شركت سهامي خاص به اين گونه مي باشد كه در شركت سهامي خاص بر خلاف شركت سهامي عام سرمايه شركت را فقط موسسان شركت تامين مي نمايند ،

در نتيجه تعداد شركاي شركت سهامي خاص كمتر از شركاي شركت سهامي عام مي باشند و در ابتداي امر 35% سرمايه بايد در حسابي نزد بانك و به نام شركت سپرده شود . بايد توجه داشت كه در شركت هاي سهامي خاص صدور اعلاميه پذيره نويسي امكان پذير نمي باشد .

 

 

ثبت شركت در كرج براي شركت با مسئوليت محدود :

ثبت شركت در كرج و ديگر شهر هاي ايران در شركت با مسئوليت محدود ( از رايج ترين شركت هاي بازرگاني در كشور مي باشد ) به اين گونه مي باشد كه 2 يا چند نفر ( معمولا افراد يك خانواده و يا از آشنايان و …. ) جهت انجام امور تجاري تشكيل مي دهند .

در شركت با مسئوليت محدود شركا به اندازه اي كه در شركت سرمايه گذاري نموده اند مسئول تعهدات و بدهي هاي شركت مي باشند . توجه داشته باشيد جهت سرمايه شركت با مسئوليت محدود حداقل مبلغ مشخص نگرديده است .

 

 

ثبت شركت در كرج براي شركت تضامني :

ثبت شركت در كرج و ديگر شهر هاي ايران در شركت تضامني به اين گونه مي باشد كه در اين شركت ها شخصيت و اعتبار شركا از اهميت خاصي برخوردار مي باشد .

بدين صورت كه در هنگام بروز مشكل در صورت كافي نبودن اموال شركت هر يك از شركا مسئول پرداخت كل ديون و تعهدات شركت مي باشد و شخص بستانكار مي تواند طلب خود را از هر كدام از شركا مطالبه نمايد . بايد توجه داشت كه مطالبه نمودن طلب از يكي از شركا مانع درخواست طلب از ديگر شركا نمي شود .

 

 

ثبت شركت در كرج براي شركت مختلط غير سهامي :

ثبت شركت در كرج و ديگر شهر هاي ايران در شركت مختلط غير سهامي به اين گونه مي باشد كه شركت تحت نام مخصوص بين يك يا چند نفر شريك ضامن و يك يا چند نفر شريك با مسئوليت محدود ، بدون انتشار سهام ، تشكيل مي شود .

 

 

فهرست
Call Now Button
×

سلام به سایت ما خوش آمدید:

× واتساپ