حسابداري براي شركت هاي نوپا

حسابداری برای شرکت های نوپا

حسابداری برای شرکت های نوپا و کوچک : آيا مي دانيد 30 درصد مشاغل جديد به جهت نداشتن سيستم حسابداري شكست مي خورند ؟ اين جاي تاسف دارد ، وليكن شما مي توانيد با همكاري با يك شركت حسابداري ، پايه و اساس درستي به كار خود ببخشيد و شكست را به پيروزي بدل نمائيد .

حسابداری برای شرکت های نوپا چه اهمیتی دارد

حسابداري برای شرکت های نوپا به عنوان قلب تپنده مجموعه بوده و چون غالبا”حسابداري “زبان تجارت” محسوب ميشود ، لذا بايد شركت ها به اهميت حسابداري واقف باشند و اهميت آن به ثبت رويدادهاي مالي باز مي گردد .

اهميت اين مهم به اندازه اي ميباشد كه مي گويند پيش از آنكه شركتي به فكر كارت چاپ ويزيت باشد بايد به فكر استخدام حسابدار حرفه اي ( بهتر است از شركت حسابداري بهره گيري نمائيد )و انجام امور حسابداري باشد .شركت هاي فراواني را مي توان نام برد كه توانسته اند كسب و كار خود را با موفقيت شروع نمايند و ادامه دهند ولي از آنجا كه در مورد مسئله حسابداري بي توجهي نموده اند متحمل زيان هاي مالي شديد شده و با ورشكستگي رو به رو گرديده اند .

حسابداری برای شرکت های نوپا و انجام امور ان

حسابداری برای شرکت های نوپا و اموحسابداری كسب و كار خود را به متخصصين خبره و امين ثبت ارقام بسپاريد و مطمئن باشيد كه ثبت ارقام با بهره گيري از تيمي منحصر به فرد ، كار آزموده و متعهد در تمامي حوزه هاي حسابداري تلاش خود را در جهت پيشبرد اهداف مجموعه شما به كار مي گيرد .

حسابداری برای شرکت های نوپا و چند مورد از مهمترين پيش نيازها جهت انجام حسابداري :

1- حسابداری برای شرکت های نوپا و اولين گام در جهت رسيدگي به امور حسابداري براي شركت هاي نوپا و كوچك ، افتتاح يك حساب جاري مجزا مي باشد ، مديران شركت هاي نوپا و كوچك بايد توجه داشته باشند كه هيچ گاه نبايد امور شخصي خود را از طريق حساب بانكي شركت انجام دهند .

2- اقدام جهت دريافت دفاتر قانوني (دفتر كل و دفتر روزنامه) براي شركت هاي نوپا و كوچك ، شركت ها پس از تاسيس دو ماه زمان دارند تا دفاتر قانوني خود را از اداره ثبت شركت ها دريافت نمايند و رويدادهاي مالي و حسابداري خود را كه طي اين 2 ماه گذشته به وقوع پيوسته را در دفاتر مذكور ثبت نمايند .

3- استخدام يك حسابدار(ترجيحا شركت حسابداري) براي شركت هاي نوپا و كوچك ، يكي از مهم ترين كارهايي كه يك شركت نوپا و كوچك بايد انجام دهد استخدام حسابداري كار بلد مي باشد كه بتواند بيس خوبي را در ابتداي كار بچيند و همچنين به امور مالياتي و قوانين آن اشراف كامل داشته باشد تا بشود در آينده خروجي هاي مطلوبي را دريافت نمايد .

4- در مرحله بعد بايد نرم افزاري كه با اصول و استانداردهاي حسابداري مطابقت دارد و نيز با در نظر گرفتن اين امر كه جوابگوي نياز هاي حسابداري شركت هاي نوپا و كوچك(شركت تازه تاسيس) در آينده ميباشد را انتخاب نمايد و كدينگي(سرفصل) در سطوح مختلف متناسب با اصول و قواعد حسابداري طراحي نمايد .

5- حسابدرای برای شرکت های نوپا و در نظر گرفتن محلي جهت بايگاني اسناد حسابداري شركت هاي نوپا و كوچك :

حسابداری برای شرکت های نوپا و بايگاني اسناد مالي يكي از مهمترين مواردي است كه بايد دقت زيادي در آن نمود پس لازم است مدير شركت هاي نوپا و كوچك محلي امن و دور از دسترس باقي افراد را در اختيار حسابداري ، جهت بايگاني اسناد حسابداري قرار دهد كه اين محل علاوه بر داشتن امنيت در دسترس نيز باشد كه در مواقع لزوم بتوان در اسرع وقت به مدارك دسترسي پيدا نمود .

حسابداری برای شرکت های نوپا

حسابداری برای شرکت های نوپا و کلام اخر

حسابداری برای شرکت ها نوپا با هدف سود آوري مالي مي باشد و جهت رسيدن به اين مهم بايد دور نماي كاملي از از كسب و كار خود داشته باشيم ،انجام امور حسابداري براي شركت هاي نوپا و كوچك مي بايست به اندازه اي واضح و روشن صورت پذيرد كه هيچ مسئله مبهمي براي مدير و يا مديراني كه در راس امور قرار دارند باقي نماند .

شما ميتوانيد به ما اعتماد نموده و امور حسابداري خود را به ما بسپاريد . كسب و كار خود را به يك شركت حسابداري بسپاريد ثبت ارقام (شركت حسابداري در كرج)با داشتن كادري مجرب و كار آزموده به كسب و كار شما رونق خواهد بخشيد .

خدمات ما
شبکه های اجتماعی
Telegram
WhatsApp
فهرست
Call Now Button
×

سلام به سایت ما خوش آمدید:

× واتساپ