موسسه حسابداری

موسسه حسابداری :

موسسه حسابداری و شرکت حسابداری بهترین یاری رسان جهت شرکت ها و بنگاه های اقتصادی به شمار می آیند ، به این دلیل که موسسات و شرکت های حسابداری، همواره از تیمی متشکل از افراد خبره و کار بلد بهره مند می گردند ،

و هر یک از این افراد به واسطه علم و توانایی خود به مانند یک تیم عمل می نمایند .

به همین علت پیشنهاد من به شما عزیزان و سروران گرامی این می باشد که جهت انجام امور مالی و مشاوره ای ، بابت کسب و کار خود از شرکت حسابداری و یا موسسه حسابداری بهره مند گردید .

چرا که بهترین گزینه برای انجام امور مالی و مالیاتی و نیز مشاوره مالی و مالیاتی ، به علت تعدد در کار و قابلیت و توانایی های بالا ، شرکت ها و یا موسسات حسابداری به شمار می آیند .

 

موسسه حسابداری و دورکاری :

موسسه حسابداری نیز همانند سایر مشاغل از دانش روز دنیا بهره مند گردیده و تکنولوژی روز دنیا را در جهت بهبود و ارتقاء به کار گرفته است . از این رو شرکت حسابداری در کرج و دیگر شهر های

ایران با نام ثبت ارقام ، سالهاست با استفاده از این تکنولوژی اقدام به انجام حسابداری از راه دور نموده و خدمات حسابداری ارائه می دهد .

حسابداری دور کاری مزایای بسیاری دارد ، که در مقاله حسابداری از راه دور و دیگر مقاله های موجود در این رابطه ، به آن پرداخته ایم

با بیشرفت علم و نرم افزار های مدرن امروزه نقل و انتقال اطلاعات به راحتی انجام شده و مدیران هر لحظه و هر کجا میتوانند با اتصال به اینترنت با شرکت حسابداری طرف قرار داد خود ارتباط

برقرار نمایند

 

این مطلب را مطالعه کنید: شرکت حسابداری

 

 

موسسه حسابداری و کار آموز حسابداری :

موسسه حسابداری با نام ثبت ارقام گام دیگری در جهت پیشرفت علم حسابداری برداشته و در کنار انجام امور مالی و مالیاتی اقدام به آموزش و پرورش فارغ التحصیلان این رشته نموده و کار آموز حسابداری جذب می نماید .

شایان به ذکر می باشد ؛ موسسه حسابداری ثبت ارقام ، کارگاه ها و کلاس های تشکیل شده مذکور را ، فقط و فقط جهت ،

فارغ التحصیلان در مقطع کارشناسی ارشد ان هم به منظور اموزش کارمندان برتر و زبده ، برگزار می نماید و مسائل پیچیده مالیاتی

و حسابداری ، در آن آموزش داده می شود .

 

موسسه حسابداری

 

موسسه حسابداری و انجام امور مالیاتی :

موسسه حسابداری گستره فراوانی داشته و علاوه بر انجام امور مالی ( حسابداری صنعتی ، حسابداری پیمانکاری و حسابداری بازرگانی ) نظارت و مشاوره بر فعالیت های مالیاتی شرکت ها و بنگاه های

اقتصادی را نیز عهده دار می گردد . در ذیل به نمونه هایی از خدماتی ( انجام امور مالیاتی ) که ثبت ارقام در این حوزه جهت شما عزیزان ارائه می دهد اشاره خواهیم نمود :

1 – تهیه و تنظیم اظهارنامه عملکرد ( اظهارنامه مالیاتی )

2 – تهیه و ارسال اظهارنامه ارزش افزوده در کرج و دیگر شهرهای ایران

3 – تهیه و ارسال صورت معاملات فصلی در کرج و دیگر شهرهای ایران

4 – تهیه و ارسال اظهارنامه اشخاص حقیقی

5 – ارسال اظهارنامه مغازه

6 – مشاوره مالیاتی در البرز ( مشاوره مالیاتی تلفنی در کرج و دیگر شهرهای ایران )

7 – دفاعیه مالیاتی در کرج و دیگر شهرهای ایران ( وکیل مالیاتی )

8 – تشکیل پرونده مالیاتی در کرج و دیگر شهرهای ایران

9 – تشکیل پرونده ارزش افزوده در کرج و دیگر شهرهای ایران

امورمالیاتی فوق فقط بخشی از امور و تکالیفی میباشد که باید انجام گردد ضمن اینکه تمام امور دارایی ریزه کاری هایی میباشد که فقط برای یک شرکت حسابداری با تجربه و قدمت بالا امکان پذیر میباشد

موسسه حسابداری و اصل راز داری :

موسسه حسابداری و اصل راز داری در حسابداری همواره یکی از اصول مهم بوده و هست . صاحبان کسب و کار ، اطلاعاتی را در اختیار حسابدار قرار می دهند که شاید آن اطلاعات را در اختیار نزدیک ترین شخص زندگی خود نیز قرار ندهند .

به عنوان مثال یک کارخانه تولید مواد آرایشی و بهداشتی ، هیچ گاه نمی خواهد که شخص دیگری از فرمول تولید محصولات شرکت  با خبر گردد .

و یا حتی نخواهد که اشخاص دیگر بدانند که در ساخت محصولاتش از چه موادی استفاده می نماید .

همین مثال در حسابداری که قلب تپنده شرکت ها می باشد نیز صدق می نماید ، به همین دلیل است که در حسابداری اصل راز داری به عنوان یکی از اصول مهم و یا مهم ترین اصل شناخته شده است .

 

پس مشخص است که این اطلاعات از ارزش و اهمیت بالایی برخوردار بوده و یا به عبارت دیگر ، تعیین کننده ی  سرنوشت آن کسب و کاری می باشد .

در نتیجه باید در حفظ این اطلاعات بسیار کوشا بود و نگذاشت که اسرار شرکت ها و صاحبان کسب و کار به جایی درز پیدا نماید .

به طور کلی هر شخصی باید به اخلاق حرفه ای کار پایبند بوده و آن ها را در هر زمینه شغلی رعایت نماید .

ما نیز در ثبت ارقام ( شرکت حسابداری در تهران و کرج ) به این اصل ، همانند دیگر اصول حسابداری ارج نهاده و از اسرار شرکت ها محافظت می نمائیم .

 

موسسه حسابداری و خدمات حسابداری و مالی :

موسسه حسابداری ( شرکت حسابداری ) همان گونه که گفته شد بهترین گزینه جهت انجام امور مالی شرکت شما سروران گرامی محسوب می گردد ، از این رو در ذیل به نمونه هایی از خدماتی ( خدمات حسابداری ) که ثبت ارقام جهت شما سروران گرامی ارائه می دهد اشاره خواهیم نمود :

1 – ثبت اسناد حسابداری در نرم افزار مالی

2 – تهیه و ارسال لیست بیمه در کرج و دیگر شهر های ایران

3 – تهیه و ارسال لیست مالیات حقوق در کرج و دیگر شهر های ایران

4 – حسابداری در کرج از راه دور

5 – حسابداری برای شرکت های نوپا

6 – تهیه و تنظیم صورت های مالی

7 – تهیه و تنظیم ترازنامه

8 – مشاوره حسابداری در کرج و دیگر شهرهای ایران ( مشاوره مالی و مالیاتی )

9 – مشاوره حسابداری تلفنی

10 – حسابرسی

11 – تحریر دفاتر قانونی ( اخذ و تحریر دفاتر قانونی )

12 – پلمپ دفاتر قانونی در کرج و دیگر شهرهای ایران

ما در ثبت ارقام علاوه بر موارد بالا ارائه دهنده کلیه خدمات ثبتی نیز جهت شما عزیزان می باشیم و پکیج کاملی از خدمات ( خدمات حسابداری ، حسابرسی ، خدمات مالیاتی و ثبت شرکت ) را به شما

ارائه می دهیم .

ثبت شرکت با مسئولیت محدود ، ثبت شرکت سهامی خاص ، تغییرات و …. نمونه هایی از موارد ثبتی می باشد که ثبت ارقام مفتخر می باشد ارائه دهنده آن به شما سروران گرامی باشد .

کافیست با یک تماس از مشاوره مالی و مالیاتی متخصصین برجسته ما در ثبت ارقام بهره ببرید تا با خیالی آسوده و در آرامش کامل خدمات حسابداری و مالیاتی خود را به ما بسپارید .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

فهرست
Call Now Button
×

سلام به سایت ما خوش آمدید:

× واتساپ