موسسه حسابداری

موسسه حسابداری :

موسسه حسابداری و شرکت حسابداری بهترین یاری رسان جهت شرکت ها و بنگاه های اقتصادی به شمار می آیند ، به این دلیل که موسسات و شرکت های حسابداری، همواره از تیمی متشکل از افراد خبره و کار بلد بهره مند می گردند ،

و هر یک از این افراد به واسطه علم و توانایی خود به مانند یک تیم عمل می نمایند .

یکی از دلایلی که کار تیمی را از روش های دیگر متمایز مینماید این است که کار تیمی این قابلیت را دارد که اموری که فورس میباشد را به راحتی با کیفیت عالی به مقصد برساند و این خصلت را میتوان

در یک موسسه حسابداری جستجو نمود.

به همین علت پیشنهاد من به شما عزیزان و سروران گرامی این می باشد که جهت انجام امور مالی و مشاوره ای ، بابت کسب و کار خود از شرکت حسابداری و یا موسسه حسابداری بهره مند گردید .

چرا که بهترین گزینه برای انجام امور مالی و مالیاتی و نیز مشاوره مالی و مالیاتی ، به علت تعدد در کار و قابلیت و توانایی های بالا ، شرکت ها و یا موسسات حسابداری به شمار می آیند .

 

موسسه حسابداری و دورکاری :

موسسه حسابداری نیز همانند سایر مشاغل از دانش روز دنیا بهره مند گردیده و تکنولوژی روز دنیا را در جهت بهبود و ارتقاء به کار گرفته است . از این رو شرکت حسابداری در کرج و دیگر شهر های

ایران با نام ثبت ارقام ، سالهاست با استفاده از این تکنولوژی اقدام به انجام حسابداری از راه دور نموده و خدمات حسابداری ارائه می دهد .

حسابداری دور کاری مزایای بسیاری دارد ، که در مقاله حسابداری از راه دور و دیگر مقاله های موجود در این رابطه ، به آن پرداخته ایم

با بیشرفت علم و نرم افزار های مدرن امروزه نقل و انتقال اطلاعات به راحتی انجام شده و مدیران هر لحظه و هر کجا میتوانند با اتصال به اینترنت با شرکت حسابداری طرف قرار داد خود ارتباط

برقرار نمایند

 

این مطلب را مطالعه کنید: شرکت حسابداری

 

 

موسسه حسابداری و کار آموز حسابداری :

موسسه حسابداری با نام ثبت ارقام گام دیگری در جهت پیشرفت علم حسابداری برداشته و در کنار انجام امور مالی و مالیاتی اقدام به آموزش و پرورش فارغ التحصیلان این رشته نموده و کار آموز حسابداری جذب می نماید .

شایان به ذکر می باشد ؛ موسسه حسابداری ثبت ارقام ، کارگاه ها و کلاس های تشکیل شده مذکور را ، فقط و فقط جهت ،

فارغ التحصیلان در مقطع کارشناسی ارشد ان هم به منظور اموزش کارمندان برتر و زبده ، برگزار می نماید و مسائل پیچیده مالیاتی

و حسابداری ، در آن آموزش داده می شود .

 

موسسه حسابداری

 

موسسه حسابداری و انجام امور مالیاتی :

موسسه حسابداری گستره فراوانی داشته و علاوه بر انجام امور مالی ( حسابداری صنعتی ، حسابداری پیمانکاری و حسابداری بازرگانی ) نظارت و مشاوره بر فعالیت های مالیاتی شرکت ها و بنگاه های

اقتصادی را نیز عهده دار می گردد . در ذیل به نمونه هایی از خدماتی ( انجام امور مالیاتی ) که ثبت ارقام در این حوزه جهت شما عزیزان ارائه می دهد اشاره خواهیم نمود :

1 – تهیه و تنظیم اظهارنامه عملکرد ( اظهارنامه مالیاتی )

2 – تهیه و ارسال اظهارنامه ارزش افزوده در کرج و دیگر شهرهای ایران

3 – تهیه و ارسال صورت معاملات فصلی در کرج و دیگر شهرهای ایران

4 – تهیه و ارسال اظهارنامه اشخاص حقیقی

5 – ارسال اظهارنامه مغازه

6 – مشاوره مالیاتی در البرز ( مشاوره مالیاتی تلفنی در کرج و دیگر شهرهای ایران )

7 – دفاعیه مالیاتی در کرج و دیگر شهرهای ایران ( وکیل مالیاتی )

8 – تشکیل پرونده مالیاتی در کرج و دیگر شهرهای ایران

9 – تشکیل پرونده ارزش افزوده در کرج و دیگر شهرهای ایران

امورمالیاتی فوق فقط بخشی از امور و تکالیفی میباشد که باید انجام گردد ضمن اینکه تمام امور دارایی ریزه کاری هایی میباشد که فقط برای یک شرکت حسابداری با تجربه و قدمت بالا امکان پذیر میباشد

موسسه حسابداری و اصل راز داری :

موسسه حسابداری و اصل راز داری در حسابداری همواره یکی از اصول مهم بوده و هست . صاحبان کسب و کار ، اطلاعاتی را در اختیار حسابدار قرار می دهند که شاید آن اطلاعات را در اختیار نزدیک ترین شخص زندگی خود نیز قرار ندهند .

به عنوان مثال یک کارخانه تولید مواد آرایشی و بهداشتی ، هیچ گاه نمی خواهد که شخص دیگری از فرمول تولید محصولات شرکت  با خبر گردد .

و یا حتی نخواهد که اشخاص دیگر بدانند که در ساخت محصولاتش از چه موادی استفاده می نماید .

همین مثال در حسابداری که قلب تپنده شرکت ها می باشد نیز صدق می نماید ، به همین دلیل است که در حسابداری اصل راز داری به عنوان یکی از اصول مهم و یا مهم ترین اصل شناخته شده است .

 

پس مشخص است که این اطلاعات از ارزش و اهمیت بالایی برخوردار بوده و یا به عبارت دیگر ، تعیین کننده ی  سرنوشت آن کسب و کاری می باشد .

در نتیجه باید در حفظ این اطلاعات بسیار کوشا بود و نگذاشت که اسرار شرکت ها و صاحبان کسب و کار به جایی درز پیدا نماید .

به طور کلی هر شخصی باید به اخلاق حرفه ای کار پایبند بوده و آن ها را در هر زمینه شغلی رعایت نماید .

ما نیز در ثبت ارقام ( شرکت حسابداری در تهران و کرج ) به این اصل ، همانند دیگر اصول حسابداری ارج نهاده و از اسرار شرکت ها محافظت می نمائیم .

 

موسسه حسابداری و خدمات حسابداری و مالی :

موسسه حسابداری ( شرکت حسابداری ) همان گونه که گفته شد بهترین گزینه جهت انجام امور مالی شرکت شما سروران گرامی محسوب می گردد ، از این رو در ذیل به نمونه هایی از خدماتی ( خدمات حسابداری ) که ثبت ارقام جهت شما سروران گرامی ارائه می دهد اشاره خواهیم نمود :

1 – ثبت اسناد حسابداری در نرم افزار مالی

2 – تهیه و ارسال لیست بیمه در کرج و دیگر شهر های ایران

3 – تهیه و ارسال لیست مالیات حقوق در کرج و دیگر شهر های ایران

4 – حسابداری در کرج از راه دور

5 – حسابداری برای شرکت های نوپا

6 – تهیه و تنظیم صورت های مالی

7 – تهیه و تنظیم ترازنامه

8 – مشاوره حسابداری در کرج و دیگر شهرهای ایران ( مشاوره مالی و مالیاتی )

9 – مشاوره حسابداری تلفنی

10 – حسابرسی

11 – تحریر دفاتر قانونی ( اخذ و تحریر دفاتر قانونی )

12 – پلمپ دفاتر قانونی در کرج و دیگر شهرهای ایران

ما در ثبت ارقام علاوه بر موارد بالا ارائه دهنده کلیه خدمات ثبتی نیز جهت شما عزیزان می باشیم و پکیج کاملی از خدمات ( خدمات حسابداری ، حسابرسی ، خدمات مالیاتی و ثبت شرکت ) را به شما

ارائه می دهیم .

ثبت شرکت با مسئولیت محدود ، ثبت شرکت سهامی خاص ، تغییرات و …. نمونه هایی از موارد ثبتی می باشد که ثبت ارقام مفتخر می باشد ارائه دهنده آن به شما سروران گرامی باشد .

کافیست با یک تماس از مشاوره مالی و مالیاتی متخصصین برجسته ما در ثبت ارقام بهره ببرید تا با خیالی آسوده و در آرامش کامل خدمات حسابداری و مالیاتی خود را به ما بسپارید .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

فهرست
Call Now Button
×

سلام به سایت ما خوش آمدید:

× واتساپ