مشاوره حسابداری تلفنی

مشاوره حسابداری تلفنی

مشاوره حسابداری تلفنی :

مشاوره حسابداری تلفنی بهترین و ساده ترین راه برای برطرف نمودن مسائل و مشکلات جزئی حسابداری می باشد . معمولا بزرگترین مشکلات در هر بنگاه اقتصادی ناشی از عدم مدیریت صحیح نقدینگی به وجود می آید ، بدین ترتیب که اگر مدیریت صحیح در این حوزه نداشته باشیم با کمبود سرمایه در گردش مواجه خواهیم شد .

حال ببینیم مشاوره حسابداری تلفنی چه کمکی در این عرصه به ما می کند ؛ در ابتدا لازم است که یاد آور شوم که وجود یک حسابدار در هر شرکتی جزو ضروریات آن مجموعه می باشد . متاسفانه برخی از صاحبان کسب و کار تا کنون به اهمیت این موضوع پی نبرده اند و همچنان انجام امور حسابداری خود را به روش سنتی پیش می برند .

مشاوره حسابداری تلفنی می تواند مشکلات سیستم را با چند سوال یافته و راهکارهای مفید خود را جهت رفع آن ایرادها ارائه دهد .

باید دانست که مشاوره حسابداری تلفنی فقط راهکار ارائه می دهد ، حال این که این راهکارها عملی شود مبحث دیگری می باشد ، و این امر میسر نمی گردد مگر با حضور حسابدار مجرب و کار آزموده در آن مجموعه .

وجود خدمات حسابداری در هر شرکتی نیاز اساسی آن مجموعه بوده و نه تنها در پیشبرد اهداف موسسه نقش اساسی ایفاد می نماید بلکه در مواقع حساس نیز حلال بسیاری از مشکلات  می باشد . باید به این مهم توجه ویژه داشت که انجام امور حسابداری شرکت حتما به دست پر توان افراد خیره و کاربلد سپرده شود تا مبادا دچار مشکلات عدیده و جرائم سنگین مالیاتی شوید .

در این میان شرکت حسابداری و یا موسسه حسابداری بهترین گزینه ها جهت انجام امور مالی ، دریافت مشاوره مالیاتی و مشاوره حسابداری تلفنی و یا حضوری محسوب می گردند .

 

مشاوره حسابداری تلفنی و بهترین زمان دریافت مشاوره حسابداری :

مشاوره حسابداری تلفنی و دریافت مشاوره زمان خاصی ندارد و در واقع در هر زمان میشود مشاوره مالیاتی و حسابداری را دریافت نمود ، لیکن منظور از بهترین زمان دریافت مشاوره ، این می باشد که حدالمقدور قبل از وقوع مشکل مشاوره حسابداری دریافت گردد و یا نهایتا در هنگام بروز مشکل سریعا مشاوره را دریافت نمائیم تا بتوان هر چه سریعتر از عواقب ناشی از آن جلوگیری نمود .

خوشبختانه در این ایام پیشرفت تکنولوژی کمک های شایانی به ما نموده و ما میتوانیم مشاوره حسابداری تلفنی را در هر زمان و مکانی ، به راحتی دریافت نماییم .

 

مشاوره حسابداری تلفنی

مشاوره حسابداری تلفنی و مباحث مطروحه :

مشاوره حسابداری تلفنی همان گونه که از نامش پیداست ، فقط مشاوره در حوزه کاری شما و در جهت انجام امور مالی و حسابداری شرکت شما صورت می پذیرد . در هنگام مشاوره شما می توانید مسائل و مشکلات مربوط به کار خود را ارائه نمائید و از مشاوران مربوطه راه کار مختص به حوزه کاری خود را ، به صورت تخصصی دریافت نمائید .

 

مشاوره حسابداری تلفنی و خدمات دیگر :

مشاوره حسابداری تلفنی با نام ثبت ارقام خدمات حسابداری گسترده تری را نیز به شما عزیزان ارائه می دهد که در ذیل به چند نمونه از این خدمات اشاره خواهیم نمود :

1 – انجام امور حسابداری شرکت ها در حوزه های حسابداری پیمانکاری ، حسابداری بازرگانی ، حسابداری صنعتی ( حسابداری شرکت های تولیدی ) و حسابداری فروشگاهی

2 – تهیه و تنظیم صورت های مالی

3 – مخارج و هزینه در پروژه های ساختمانی

4 – انجام کلیه خدمات حسابداری و مالی

5 –انجام امور حسابداری از راه دور

6 – انجام امور حسابداری برای شرکت های نوپا

7 – تهیه و ارسال لیست بیمه

8 – تهیه و ارسال صورت معاملات فصلی

9 – تهیه و ارسال اظهارنامه ارزش افزوده

10 – تهیه و تنظیم اظهارنامه عملکرد و ارسال آن جهت اشخاص حقوقی

11 – تهیه و ارسال اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقیقی

12 – اخذ و تحریر دفاتر قانونی ( پلمپ دفاتر و تحریر دفاتر )

13 – تشکیل پرونده مالیاتی

14 – انجام امور مالیاتی شرکت ها

15 – تهیه و ارسال لیست مالیات حقوق.

16 – دفاعیه مالیاتی توسط وکیل مالیاتی

17 – مشاوره مالیاتی

18 – ثبت شرکت ( انجام کلیه امور مربوط به ثبت شرکت ها)

19 – ….

 

مشاوره حسابداری در کرج ( ثبت ارقام ) مفتخر می باشد انجام کلیه امور مالی و مالیاتی اشخاص حقیقی و اشخاص حقوقی را به بهترین نحو ممکن انجام دهد . کافیست با یک تماس در بخش ” تماس با ما ” با مشاورین خبره و کار آزموده ما در ارتباط باشید ، تا با اطمینان کامل ، انجام امور حسابداری و مالیاتی خود را به ما بسپارید و با خاطری آسوده ، نظاره گر پیشرفت امور خود باشید .

 

 

 

 

 

 

 

فهرست
Call Now Button
×

سلام به سایت ما خوش آمدید:

× واتساپ