حسابداری برای شرکت های تازه تاسیس

حسابداری برای شرکت های تازه تاسیس

 

 

حسابداری برای شرکت های تازه تاسیس :

حسابداری برای شرکت های تازه تاسیس از اهمیت به سزایی برخوردار می باشد و اهمیت آن به ثبت رویدادهای مالی باز می گردد .

شرکت های نوپا که تصمیم دارند راه طولانی را در پیش بگیرند ، می بایست به انجام امور مالی و مالیاتی شرکت خود ارج نهاده و برای این مهم تصمیمات جدی را اتخاذ نمایند .

 

 

حسابداری برای شرکت های تازه تاسیس و حسابدار حرفه ای :

حسابداری برای شرکت های تازه تاسیس از حساسیت های خاص خود برخوردار است ، به همین جهت می باشد که مدیران محترم ( مخصوصا مدیران شرکت های نو پا ) باید توجه ویژه ای به این  مهم داشته باشند و با حواس جمع تری با این مسئله برخورد نمایند و از بدو کار ، نسبت به انتخاب درست حسابدار و درستی انجام امور حسابداری اطمینان حاصل نمایند .

 

 

حسابداری برای شرکت های تازه تاسیس و تشکیل پرونده :

حسابداری برای شرکت های تازه تاسیس صرفا معطوف به ثبت و نگهداری اسناد مالی نمی گردد . تشکیل پرونده ارزش افزوده و تشکیل پرونده مالیاتی از جمله اموری می باشند که مدیران محترم پس از ثبت شرکت باید به آن بپردازند ، چنانچه شما عزیزان مشمول قانون مالیات بر ارزش افزوده باشید و تشکیل پرونده نکرده باشید ، مشمول جرائم مالیاتی خواهید گردید .

تشکیل پرونده مالیاتی نیز از جمله امور واجبی می باشد که باید به آن پرداخت ، چرا که فعالیت شرکت بدون دریافت کد اقتصادی ( البته باید یاد آور شد که کد اقتصادی طبق قوانین جدید ، حذف گردیده و شناسه ملی جایگزین آن گردیده است ) قادر به انجام فعالیت نمی باشد و طبعا در پایان سال نیز نمیتواند اظهارنامه عملکرد خود را ارسال نماید .

 

 

حسابداری برای شرکت های تازه تاسیس و دفاتر قانونی حسابداری :

حسابداری برای شرکت های تازه تاسیس همان گونه که اشاره گردید ، شامل موارد متعددی بوده و حسابدار خبره و کار بلدی را می طلبد که بتواند تمامی این امور را رتق و فتق نماید . از جمله مواردی که مورد نیاز شرکت ها می باشد ( می توان به عنوان مهمترین مورد نیز ذکر نمود ) اخذ و تحریر دفاتر قانونی می باشد .

نحوه تحریر دفاتر قانونی باید به گونه ای صورت پذیرد که عاری از خطا و ایراد باشد ، چرا که وجود برخی از اشتباهات در تحریر دفاتر  قانونی موجب رد دفاتر قانونی ( دفتر کل و روزنامه ) می گردد .
حسابداری برای شرکت های نو پا ، به کار و مهارت دو چندانی نیاز دارد ، چرا که برای این گونه شرکت ها باید بیس و پایه محکم و استواری چیده شود .

 

حسابداری برای شرکت های تازه تاسیس

 

حسابداری برای شرکت های تازه تاسیس و بایگانی اسناد :

حسابداری برای شرکت های تازه تاسیس همان طور که گفته شد از اهمیت به سزایی برخوردار می باشد ، یکی دیگر از مواردی که در حسابداری برای شرکت های نو پا باید به آن توجه خاص شود ، بایگانی صحیح و اصولی اسناد می باشد . مدیران محترم باید توجه داشته باشند که جهت اسناد مالی خود جایی امن و البته در دسترس حسابدار ، در نظر بگیرند .

حسابداری برای شرکت های تازه تاسیس نیاز به پارامتر های بسیاری دارد که فقط یک حسابدار حرفه ای و کار بلد می تواند از عهده آن بر آید .

پیشنهاد من به شما سروران گرامی این است که حسابداری شرکت خود را به موسسه حسابداری ( شرکت حسابداری ) بسپارید ، چرا که شرکت حسابداری با بهره مندی از تیمی خبره و کار آزموده و نیز به علت تعدد در انجام اموری از این دست ، می تواند بهترین گزینه برای شما عزیزان باشد .

مزیت شرکت حسابداری در این می باشد که ، شما با پرداخت مبلغی به مراتب کمتر ، می توانید تیمی ( حسابدار ، مدیر مالی ، مشاور ) از افراد خبره را در استخدام خود داشته باشید .

 

تیم کار آزموده و پر توان ما در ثبت ارقام مفتخر می باشد انجام امور مالی اشخاص حقیقی و حقوقی را به بهترین نحو ممکن جهت شما عزیزان انجام دهد .

 

از جمله اموری که ما در ثبت ارقام خدمت شما سروران گرامی انجام می دهیم عبارتند از :

 

1 – حسابداری بازرگانی

 

2 – حسابداری پیمانکاری

 

3 – حسابداری صنعتی

 

4 – تهیه و ارسال لیست بیمه

 

5 – تهیه و تنظیم ترازنامه

 

6 – مشاوره حسابداری ( مشاوره حسابداری تلفنی )

7 – مشاوره حسابداری ( مشاوره مالی )

 

8 – خدمات حسابداری

 

9 – تشکیل پرونده مالیاتی

10 – تشکیل پرونده ارزش افزوده

 

11 – دفاعیه مالیاتی ( وکیل مالیاتی )

 

12 – ارسال لیست مالیات حقوق

 

13 – انجام امور مالیاتی شرکت ها

 

14 – مشاوره مالیاتی در البرز و دیگر استان های ایران

 

15 – ارسال صورت معاملات فصلی

16 – ارسال اظهارنامه ارزش افزوده

17 – ارسال اظهارنامه مالیاتی

18 – تهیه و تنظیم اظهارنامه عملکرد

19 – ارسال اظهارنامه مغازه

20 – محاسبه مالیات کارت خوان ها و دستگاه پز

 

21 – تحریر دفاتر قانونی حسابداری

22 – پلمپ دفاتر

 

23 – ثبت شرکت با مسئولیت محدود

24 – ثبت شرکت سهامی خاص

25 – ثبت تغییرات شرکت
26 – حسابرسی

 

27 – و …

 

کافیست با یک تماس از مشاوره ی ، مشاورین زبده و کارشناسان حرفه ای و کار بلد ما در ثبت ارقام بهره ببرید تا با خیالی آسوده خدمات حسابداری و مالیاتی خود را به ما بسپارید و خود را از دغدغه هایی این چنینی ، رها سازید .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

فهرست
Call Now Button
×

سلام به سایت ما خوش آمدید:

× واتساپ