خدمات حسابداری

خدمات حسابداری

خدمات حسابداری :

خدمات حسابداری طیف وسیعی از خدمات (خدمات مالی و مالیاتی ) را در بر می گیرد . جایگاه حرفه حسابداری  ، در این ایام ، با توجه به قوانین جدید مالیاتی بسیار مستحکم تر گردیده و اشخاص حقیقی و حقوقی بیش از پیش نیاز به وجود یک حسابدار حرفه ای و کار بلد را در مجموعه خود احساس می نمایند .

خدمات حسابداری و شرکت حسابداری :

خدمات حسابداری نیز همانند دیگر مشاغل به افراد خبره و کار آزموده نیاز دارد ، چرا که حسابداری قلب تپنده شرکت ها بوده و آینده کاری شرکت ها با انجام صحیح و اصولی کار حسابداری آنها رابطه مستقیم دارد . یک حسابدار خوب و کار بلد می تواند با انجام امور حسابداری و مالی طبق استانداردهای حسابداری ، یک مجموعه را به اوج و سود دهی بالاتر برساند .

شرکت حسابداری به دلیل بهره مندی از وجود حسابدارانی خبره و حرفه ای ، بهترین گزینه جهت انجام امور و خدمات حسابداری می باشند . از این رو بهتر است که خدمات حسابداری مجموعه خود را به دست های توانمند شرکت حسابداری بسپاریم و با خاطری جمع ، فقط و فقط نظاره گر بوده و با خیالی آسوده به انجام امور مدیریتی خود و مسائل مهم دیگر بپردازیم .

خدمات حسابداریخدمات حسابداری برای شرکت های نو پا :

خدمات حسابداری برای شرکت های نو پا و تازه تاسیس از اهمیت به سزایی برخوردار می باشد ، به این علت که جهت شرکت های نوپا نیاز است که پایه ریزی و بیس صحیح و اصولی صورت پذیرد ، یا به عبارت دیگر نیاز به فوندانسیون محکم مبتنی بر اصول حسابداری دارند .
حسابداری برای شرکت های نو پا از جهت دیگری نیز حائز اهمیت می باشد و آن این است که شرکت های نوپا و تازه تاسیس اگر در ابتدای کار ( البته از روی عدم آگاهی به قوانین ) ، طبق قوانین و مقررات سازمان امور دارایی پیش نروند دچار جرائم سنگین شده و از طرفی نیز در اداره دارایی جزو مودیانی شناخته می شوند

که انجام امور حسابداری و مالی خود را به درستی انجام نمی دهند . از این رو خدمات حسابداری برای شرکت های نوپا و تازه تاسیس از اهمیت خاصی برخوردار می باشد .

خدمات حسابداری و تهیه و ارسال لیست بیمه :

خدمات حسابداری همانطور که در بالا گفته شد بسیار گسترده می باشد ، تهیه و ارسال لیست بیمه نیز یکی از مواردی می باشد که بر عهده حسابدار بوده و جزو خدمات حسابداری محسوب می گردد . برای تهیه و ارسال لیست بیمه پرسنل در هر ماه ، تا پایان ماه بعد فرصت هست و حسابدار باید تغییرات بیمه ای را اعمال نماید و لیست بیمه را در فرصت مقرر ارسال نماید .

خدمات حسابداری و حسابداری از راه دور :

خدمات حسابداری از راه دور در این روزها به دلیل پیشرفت در تکنولوژی و مزایایی که حسابداری از راه دور برای اشخاص حقیقی و حقوقی در بر دارد بسیار متداول گردیده و از آن استقبال فراوانی می شود . حسابداری از راه دور از هزینه های شرکت ها می کاهد و همان گونه که گفته شد به دلیل پیشرفت های فراوان در تکنولوژی دیگر تفاوت چندانی در حضور و یا عدم حضور حسابدار در شرکت وجود ندارد .

حسابداری از راه دور ( حسابداری آنلاین ) به ما این امکان را می دهد که از فضای موجود در شرکت خود به نحو مطلوب استفاده نمائیم و فضای بیشتری را در اختیار داشته باشیم . علاوه بر آن شبکه های اجتماعی این فرصت را برای ما فراهم آورده تا بتوانیم در لحظه اطلاعات شرکت ها را دریافت نموده و ثبت و ضبط نمائیم و به طبع آن گزارشات مورد نیاز مدیریت را در لحظه ارائه نمائیم .

خدمات حسابداری و مشاوره حسابداری :

خدمت حسابداری اگر از جانب حسابداران حرفه ای و یا شرکت حسابداری صورت پذیرد این امکان را برای ما فراهم می آورد که از مشاوره حسابداری این عزیزان نیز بصورت کاملا رایگان بهره ببریم . مشاوره حسابداری و مشاوره مالیاتی اگر به درستی صورت پذیرد ، می تواند راه گشای بسیاری از مسائل جهت مدیران محترم باشد و مدیران را به سمت و سوی درستی سوق بدهد و آنها را در تصمیم گیری هایشان مقتدر تر و استوار تر گرداند .

خدمات حسابداری در کرج و دیگر شهرهای ایران ( ثبت ارقام ) آماده ارائه کلیه خدمات حسابداری و مشاوره ای جهت شما سروران گرامی می باشد ، مجموعه ما مفتخر می باشد که کلیه امور حسابداری و مالیاتی شما عزیزان را به بهترین نحو ممکن به انجام رساند و شما را از دغدغه هایی از این دست به دور سازد .

کافیست با یک تماس از مشاوره اشخاص زبده و کاربلد ما در ثبت ارقام بهره ببرید تا انجام امور حسابداری و مالیاتی خود را با خیالی آسوده به ما بسپارید .

فهرست
Call Now Button
×

سلام به سایت ما خوش آمدید:

× واتساپ