ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج :

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج و دیگر شهرهای ایران از محبوبیت خاصی برخوردار می باشد و بیشترین آمار را در اداره ثبت شرکت ها ( با اختلاف زیاد ) ، ثبت شرکت با مسئولیت محدود به خود اختصاص داده است .
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج و دیگر شهر های ایران بنا به دلایل مختلفی از این محبوبیت خاص برخوردار گردیده است ، یکی از این دلایل این می باشد که ثبت شرکت با مسئولیت محدود نیاز به تعداد شرکاء کمتری نسبت به ثبت شرکت سهامی خاص و … دارد .

دلیل دیگری که می توان به آن اشاره نمود این می باشد که ، سرمایه ثبتی در ثبت شرکت با مسئولیت محدود بصورت اظهاری بوده ، این بدان معنا می باشد که هنگامی که شما تصمیم به ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج و دیگر شهرهای ایران را می گیرید و سرمایه ای را برای آن مقرر می نمائید ، نیازی وجود ندارد که مبلغی بابت سرمایه شرکت به حساب بانکی واریز نمائید و فقط شرکا اظهار می نمایند که سرمایه شرکت مثلا فلان مبلغ می باشد .

ثبت شرکت با مسئولیت محدود تفاوت های دیگری نیز با ثبت شرکت سهامی خاص دارد ، از تفاوت های دیگر ثبت شرکت با مسئولیت محدود با شرکت های دیگر ، خصوصا شرکت سهامی خاص می توانیم به وضعیت مدیران شرکت اشاره نمائیم .

در ثبت شرکت با مسئولیت محدود می توانیم مدیران شرکت را که شامل مدیر عامل ، رئیس هیات مدیره ، نایب رییس هیئت مدیره ، و عضو هیات مدیره را از همان ابتدای ثبت شرکت و برای مدت نا محدود در این سمت ها انتخاب نمائیم و تا زمانی که خودمان تصمیم به تغییر نداشته باشیم در سمت های خود باقی بمانند .

هنگامی که خود تصمیم به تغییر در سمت اعضاء بگیریم با تشکیل مجامع عمومی ، می توانیم سمت ها را تغییر دهیم ، این امر به محبوبیت ثبت شرکت با مسئولیت محدود افزوده و از عمده و مهم ترین تفاوت ها در میان ثبت شرکت با مسئولیت محدود و ثبت شرکت سهامی خاص می باشد .

 

 

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج و هزینه های ثبت شرکت :

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج و دیگر شهرهای ایران نیز همانند دیگر فعالیت ها هزینه های خاص خود را دارد ، به طور کلی هزینه ثبت شرکت شامل 2 نوع هزینه ( هزینه های ثابت و هزینه های متغیر ) می باشد که در ذیل به آن ها خواهیم پرداخت .

1 – هزینه های ثابت اقلامی هم چون ، هزینه تعیین نام شرکت ، هزینه ملزومات مصرفی از قبیل ، هزینه پاکت ، پوشه ، گیره و در نهایت هزینه ارسال مدارک به اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری از طریق اداره پست منتخب را شامل می گردد .

2 – هزینه های متغیر که خود شامل موارد متعددی می گردد ، این موارد عبارتند از ؛ نوع شرکتی که می خواهد ثبت گردد ، میزان سرمایه شرکت ، شرکت در سرزمین اصلی باشد یا در مناطق آزاد و مسائلی از این قبیل .

شما عزیزان می توانید برای اطلاع بیشتر و دقیق تر از میزان هزینه ها با کارشناسان کار آزموده ثبتی ما در ثبت ارقام تماس حاصل فرمائید .

 

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج و دیگر شهرهای ایران به دلیل پروسه های خاص خود در چند مرحله صورت می پذیرد که هر کدام نیز به نوبه خود ، زمان خاص خود را دارد . در ذیل به مراحل ثبت شرکت و زمان های مورد نیاز خواهیم پرداخت .

1 – اولین مرحله در ثبت شرکت ، تعیین نام شرکت توسط شما عزیزان و مرحله تایید نام شرکت می باشد ، این مرحله حدودا بین یک تا چهار روز زمان را به خود اختصاص می دهد .

2 – دومین مرحله تهیه مدارک مورد نیاز می باشد ، که برای این مرحله زمانی را نمی توانیم جهت شما سروران گرامی منظور نمائیم ، چرا که زمان این مرحله ، دقیقا بستگی به خود شما و سهامداران و شرکاء شما دارد .

3 – سومین مرحله ، مرحله ای می باشد که مدارک به اداره ثبت شرکت ها ارسال می گردد و زمانی حدودا بین پنج تا هفت روز کاری را به خود اختصاص می دهد ، طی این مدت زمان ، کارشناسان محترم اداره ثبت شرکت ها مدارک ارسالی را بررسی می نمایند و شناسه ملی و شماره ثبت را به شرکت مورد نظر احتصاص می دهند .

 

شرکت حسابداری در کرج ( موسسه حسابداری در کرج ) با نام ثبت ارقام ، مفتخر می باشد کلیه امور ثبتی شما عزیزان را در کوتاه ترین زمان و به بهترین نحو ممکن انجام دهد . کافیست با مشاورین ما در ثبت ارقام تماس حاصل فرمائید تا با خیالی آسوده امور ثبتی شرکت خود را به ما بسپارید .

 

 

فهرست
Call Now Button
×

سلام به سایت ما خوش آمدید:

× واتساپ