مشاوره مالیاتی

مشاوره مالیاتی

 

مشاوره مالیاتی :

مشاوره مالیاتی و دریافت آن از بهترین مشاوران مالیاتی جهت هر شخصی ( اشخاص حقیقی و حقوقی ) که به نحوی با سازمان امور مالیاتی کشور سر و کار دارند امری ضروری می باشد .

قوانین مالیاتی ، بخشنامه ها ، ماده و تبصره های مختلف مالیاتی به خودی خود دارای پیچیده گی و ابهامات می باشند ، حال آن که در سال های اخیر برخی از این قوانین نیز تغییر نموده و کار برای شرکت ها و صاحبان کسب و کار دشوار تر گردیده است .

در این میان در صورتی که اشخاص به قوانین مالیاتی اشراف کامل نداشته باشند و در ثانی از مشاور مالیاتی نیز مشاوره دریافت ننمایند ، قطعا دچار خسران شده و متحمل جرائم سنگین مالیاتی می گردند . و چنان چه زودتر جلوی فاجعه گرفته نشود ، چه بسا که ادامه کار شرکت شان نیز به خطر افتناده و یا حتی منجر به ورشکستگی و نابودی آن گردد .

 

 

مشاوره مالیاتی و علت نیاز ما به مشاور مالیاتی :

مشاوره مالیاتی همان گونه که گفته شد جزو الزامات بوده و تمامی مودیان مالیاتی نیز با آن آشنایی کامل دارند ، در این میان حتی برخی از مودیان مالیاتی که جهت پرداخت مالیات دچار مشکل گردیده اند ، ممکن است که از مشاوره مالیاتی نیز بهره مند گردیده باشند .

حتی ممکن است با واژه هایی هم چون وکیل مالیاتی و دفاعیه مالیاتی در کرج و دیگر شهرهای ایران نیز آشنا یی داشته و یا بهره مند گردیده باشند .

مشاوره مالیاتی

مشاوره مالیاتی و نحوه دریافت مشاوره مالیاتی :

مشاوره مالیاتی به دو صورت آنلاین ( مشاوره مالیاتی تلفنی در کرج و دیگر شهر های ایران ) و حضوری صورت می پذیرد . کافیست به پیشنهادات مشاورین مالیاتی دل و جان بسپارید تا نه تنها متحمل جرائم سنگین مالیاتی نگردید ، بلکه بتوانید از معافیت های مالیاتی نیز بهره برده و پول و سرمایه تان را در شرکت خود حفظ نمائید .

این مطلب را مطالعه کنید: وکیل مالیاتی

 

 

اگر میخواهید از وظائف بهترین مشاوران مالیاتی آگاه گردید ” 7وظیفه مشاور مالیاتی ” را مطالعه بفرمائید .

 

 

مشاوره مالیاتی را از کجا می توان دریافت نمود :

مشاوره مالیاتی را می توانید از موسسه حسابداری و یا شرکت حسابداری که به انجام امور مالیاتی شرکت ها نیز مبادرت می ورزند دریافت نمائید .

انجام امور مالیاتی در کرج و دیگر شهر های ایران و خدمات مالیاتی در کرج با نام ثبت ارقام انجام امور مالیاتی شما را به بهترین نحو ممکن به سر انجام خواهد رساند .

این مطلب را مطالعه کنید: خدمات مالیاتی و حسابداری

 

 

مشاوره مالیاتی و دادرسی مالیاتی :

مشاوره مالیاتی و الزامات بهره مندی از مشاور مالیاتی را خدمتتان عرض نمودیم حال می خواهیم به مفهوم دادرسی مالیاتی بپردازیم . چرا که به هنگام دادرسی مالیاتی ، دریافت مشاوره مالیاتی بیش از پیش احساس می گردد .

اشخاص حقیقی و حقوقی هر ساله در زمان تعیین شده از جانب سازمان امور مالیاتی کشور موظف به ارائه اظهارنامه عملکرد ( اظهارنامه مالیاتی ) می باشند .

مهلت ارسال اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقیقی تا پایان خرداد ماه سال بعد می باشد ،

( به عنوان مثال اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقیقی جهت سال 1400 نهایتا تا سی و یکم خرداد 1401 باید ارسال گردد ) و اشخاص حقوقی نیز تا پایان تیر ماه سال بعد مهلت دارند

تهیه و تنظیم اظهارنامه عملکرد نموده و اظهارنامه مالیاتی را ارسال نمایند .

اظهارنامه عملکرد ارسالی توسط ممیزین اداره مالیاتی بررسی گردیده و در نهایت یا مورد تایید قرار می گیرد و یا خیر .

در صورت تایید شخص بر اساس آن چه که در اظهارنامه مالیاتی ابراز نموده است مالیات بنگاه اقتصادی خود را پرداخت می نماید .

ولی در صورتی که اظهارنامه عملکرد در کرج و یا دیگر شهر های ایران توسط ممیز مربوطه رد شود ،

در این هنگام ممیز مبلغی بالاتر از آن چه که ابراز نمودید را جهت پرداخت مالیات ، برای تان در نظر می گیرد ، که ممکن است آن را بپذیرید یا خیر .

در صورتی که نپذیرید طی فر آیند قانونی می توانید به رای صادره اعتراض نمائید . این فر آیند دادرسی نامیده می شود .

 

مشاوره مالیاتی وثبت ارقام :

مشاوره مالیاتی و انجام امور مالیاتی تخصص ماست . کافیست با یک تماس از مشاوره ی ارزشمند کارشناسان و متخصصان ما در ثبت ارقام بهره ببرید تا با خیالی آسوده خدمات مالیاتی و حسابداری خود را به ما سپرده و از دغدغه هایی از این دست رهایی یابید .

فهرست
Call Now Button
×

سلام به سایت ما خوش آمدید:

× واتساپ