حسابداري در كرج از راه دور

Accounting in Karaj Distance

حسابداری در کرج از راه دور

حسابداری در کرج از راه دور و نيز مشاوره مالياتي از راه دور ، دانشي مدرن و كاري بسيار سخت ميباشد . حسابداری در کرج از راه دور را بسياري از مديران شركت ها كاري دشوار و حتي نا ممكن مي انگارند .حسابداري در كرج با نام ثبت ارقام توانسته است با استفاده از متد هاي جديد و ابزار هاي مورد نياز اين فن ، حسابداري از راه دور را به نحوي انجام دهد كه صاحبان مشاغل نه تنها آن را كاري امكان ناپذير نمي دانند ، چه بسا به دليل بهره مندي از امكانات و مزايايي كه از طريق دور كاري كسب مي نمايند ، بسيار خرسند و خشنود نيز هستند .

این مطلب را مطالعه کنید: شرکت حسابداری در کرج

 

حسابداري در كرج از راه دور و مزاياي آن :

حسابداري در كرج از راه دور داراي مزاياي فراواني از قبيل :

1 – كاهش هزينه هاي حقوق و دستمزد

2 -كاهش ميزان هزينه هاي اداري( ميز ، صندلي و … )

3 –سرعت و دقت در كار با بهره گيري از تيمي مجرب ( در حسابداري از راه دور نه تنها حسابدار بر روي شركت شما كار انجام مي دهد ، بلكه مدير مالي و مديريت شركت نيز بطور مستمر در شركت حضور داشته و اسناد ثبت شده را بصورت روزانه مميزي مي نمايند )

4 – ارائه گزارشات به روز حسابداري و مديريتي به صاحبان مشاغل ، مطابق با  استانداردهاي حسابداري

5 – مهم تر از همه افزايش فضاي محل كار شما بخصوص در زمان همه گيري كرونا مي باشد

این مطلب را مطالعه کنید: شرکت حسابداری

 

حسابداري در كرج از راه دور و تكنولوژي :

حسابداري در كرج از راه دور با توجه به سوابق خود در زمينه دور كاري ” دانش و بينش مفيدي ” ، طي سال ها تجربه كاري خود در اين زمينه كسب نموده و توانسته است با بهره گيري از آن و نيز استفاده از نرم افزارهاي تحت وب فراواني كه در زمينه مديريت پروژه ها از راه دور ، بخصوص در زمان بحران كرونا مطرح گرديده گامي نو در اين عرصه بردارد .

Accounting in Karaj Distanceحسابداري در كرج از راه دور و وجدان كاري :

حسابداري در كرج از راه دور و وجدان كاري را ميتوان مهم ترين ويژگي در رشد ثبت ارقام دانست . ما با گرد هم آوري افرادي هم دل ، متعهد و دلسوز در پي كسب اعتماد و رضايت مندي كامل صاحبان مشاغل مي باشيم و خود را با ايشان هم سو كرده و تمامي تلاش خود را در جهت پيشبرد اهداف مديران شركت ها به كار مي گيريم تا بتوانيم شركت ها را به سود دهي برسانيم و در نهايت در رشد اقتصادي ، اجتماعي و فرهنگي ايران عزيزمان سهمي داشته و كشوري آباد داشته باشيم .

حسابداري در كرج از راه دور و مدير مالي : ( بخش اول )

حسابداري در كرج از راه دور تحت نظارت كامل مدير مالي انجام مي گردد . به طور مثال ، زماني كه شما حسابداري را در شركت خود داشته باشيد نظارت بصورت هفتگي يا ايامي در ماه صورت مي پذيرد و ممكن است در لحظه نياز مشاوره هاي لازم و حياتي را دريافت ننمائيد ، ولي هنگامي كه كار به صورت دور كاري انجام مي شود اسناد و مدارك و ثبت و ضبط آن ها از فيلتر مدير مالي عبور كرده و از بروز خطا توسط حسابدار جلوگيري به عمل مي آيد .

حسابداري در كرج از راه دور و مدير مالي : ( بخش دوم )

حسابداري در كرج از راه دور در صورت مشاهده نواقص در مدارك ، هشدارهاي لازم جهت بهبود بخشيدن به آن خدمت شما عزيزان نيز اعلام مي گردد و به مسير بنگاه اقتصادي شما امنيت بخشيده و آن را در جهتي درست هدايت مي نمايد . شايان به ذكر مي باشد كه انجام امور تخصصي از جمله ارسال ( ارزش افزوده ، صورت معاملات فصلي ، عملكرد ، تهيه ليست بيمه ، ماليات حقوق و … )  با حضور و نظارت هاي لحظه به لحظه ايشان صورت مي پذيرد تا خدايي نا كرده خللي در انجام امور شما صورت نپذيرد .

خدمات ما
شبکه های اجتماعی
Telegram
WhatsApp
فهرست
Call Now Button
×

سلام به سایت ما خوش آمدید:

× واتساپ