1 شرکت های تازه تاسیس

حسابداری برای شرکت های تازه تاسیس و نوپا

1 شرکت های تازه تاسیس  :

1شرکت های تازه تاسیس و نوپا از اهمیت به سزایی برخوردار می باشد ، این اهمیت تا حدی می باشد که مدیران شرکت های تازه تاسیس ، پس از ثبت شرکت به فکر استخدام یک حسابدار خوب می باشند و اولین واحدی که در شرکت ایجاد می گردد ، واحد حسابداری می باشد .

حسابداری شرکت های تازه تاسیس و نوپا ، یعنی چیدن بیس و پایه ای محکم و استوار و داشتن یک فوندانسیون قوی ، به عبارت دیگر خشت اول چون نهد معمار کج ، تا ثریا می رود دیوار کج .

به علت حساسیت موضوع پیشنها من به شما عزیزان جهت حسابداری برای شرکت های نوپا این است که حسابداری بنگاه اقتصادی خود را به دست افراد کاردان بسپارید ، در این میان شرکت حسابداری و یا موسسه حسابداری بهترین گزینه محسوب می گردند .

 

حسابداری برای شرکت های تازه تاسیس و نوپا 1شرکت های تازه تاسیس و شرکت حسابداری :

1شرکت های تازه تاسیس و نوپا همان گونه که در بالا نیز ذکر گردید ، بهتر است که به شرکت حسابداری در کرج و دیگر شهر های ایران سپرده شود ، چرا که شرکت حسابداری و حسابرسی به علت تعدد در کار و بهره مندی از افراد خبره و کار بلد می توانند انجام امور مالی در کرج و دیگر شهر های ایران را به سر منزل مقصود برسانند .

علاوه بر آن غالبا شرکت های نو پا به دلیل این که تازه وارد بازار کار گردیده اند ، با پرداخت هزینه های مضاعف دچار مشکل می گردند و نمی توانند به یکباره تیمی متشکل از حسابدار ، مدیر مالی ، مشاور مالیاتی ، مشاوره حسابداری را در خدمت داشته باشند .

به همین دلیل بهتر آن است که تیم مذکور را از طریق هم کاری با بهترین شرکت حسابداری و یا موسسه حسابداری در کرج و دیگر شهر های ایران و با هزینه ای بسیار ناچیز و مقرون به صرفه به دست آورید .

 

این مطلب را مطالعه کنید: خدمات مالیاتی و حسابداری

 

 1شرکت های تازه تاسیس و نوپا و حسابداری از راه دور :

  1شرکت های تازه تاسیس و نوپا به دلایل ذیل بهتر است که به صورت حسابداری دورکاری صورت پذیرد .

1 – از نظر جا و مکان وسعت بیشتری را در اختیار خواهید داشت ، چرا که حسابداری در دفتر شرکت حسابداری انجام می گیرد .

2 – از نظر هزینه و خرید دارایی صرفه جویی نموده اید ، چرا که دیگر نیازی به خرید ملزومات ، میز و … جهت تیم حسابداری نخواهد بود .

3 – شما به جای این که یک حسابدار استخدام نمائید ، یک تیم مالی و آن هم با هزینه ای بسیار ناچیز در اختیار دارید .

4 – شما هنگامی که حسابداری در کرج از راه دور را به شرکت حسابداری و یا موسسه حسابداری سپرده اید ، در هر شهری که باشید می توانید مشاوره حسابداری تلفنی ( آنلاین ) و نیز مشاوره مالیاتی تلفنی در کرج و دیگر شهر های ایران را به صورت رایگان دریافت نمائید .

5 – و بسیاری مزایای دیگر که از آن بهره مند می گردید .

این مطلب را مطالعه کنید: شرکت حسابداری

 

 

 1شرکت های تازه تاسیس و نوپا و چند نکته مهم :

 1شرکت های تازه تاسیس و نوپا  پیش نیاز هایی را می خواهد که در ابتدای کار باید فراهم گردیده باشند . به عنوان مثال حسابداری برای شرکت های تازه تاسیس و نوپا نیاز به یک حساب مجزای بانکی به نام شرکت دارد و نباید حساب های شخصی با حساب شرکت تداخل داشته باشد .

شرکت های نو پا پس از تاسیس تا 2 ماه فرصت دارند تا جهت پلمپ دفاتر اقدام نمایند و پس از آن که پلمپ دفاتر در کرج و یا دیگر شهر های ایران صورت پذیرفت می توانند اطلاعات مربوط به 2 ماه گذشته را در دفاتر قانونی حسابداری ثبت نمایند . به عبارت دیگر اخذ و تحریر دفاتر قانونی صورت پذیرد .

 

جهت اطلاع از نحوه تحریر دفاتر قانونی ” نحوه نوشتن دفتر روزنامه و کل ” را مطالعه بفرمائید .

 

هم چنین بدیهی می باشد که جهت حسابداری برای شرکت های تازه تاسیس نیاز به حسابدار مجرب و کار آزموده دارید ، همان گونه که گفته شد شرکت حسابداری و یا موسسه حسابداری بهترین گزینه می باشند .

 

جهت حسابداری برای شرکت های نوپا ، نرم افزار حسابداری که پاسخگوی نیازهای شرکت نیز باشد باید تهیه نمود .

 

 1شرکت های تازه تاسیس و نوپا و کلام آخر :

1شرکت های تازه تاسیس و نوپا از اهمیت به سزایی برخوردار است ، در برخی موارد دیده می شود که مدیران شرکت ها در بر آورده ساختن موارد فوق تعلل می نمایند ، که عواقب آن در آینده گریبان گیر شان خواهد شد ، پس بهتر آن است که از ابتدای کار به این موضوع ارج نهاده شود تا دچار خسارت و نقصان نگردید .

 

 

فهرست
Call Now Button
×

سلام به سایت ما خوش آمدید:

× واتساپ