نحوه سریع ثبت شرکت در کرج

نحوه سریع ثبت شرکت در کرج

 

نحوه سریع ثبت شرکت در کرج :

نحوه سریع ثبت شرکت در کرج و دیگر شهر های ایران ، مسئله ای می باشد که در این ایام بسیاری از اشخاص به دنبال آن بوده و جهت ثبت شرکت در کرج ، می خواهند بدانند ، نحوه سریع ثبت شرکت در کرج به چه صورت می باشد .

در این مقاله می خواهیم شما را با نحوه سریع ثبت شرکت در کرج آشنا نموده و به طرز کاملا تخصصی و مو شکافانه آن را بررسی نمائیم .

نحوه سریع ثبت شرکت در کرج نیاز به طی مراحل دارد و ما می خواهیم مراحل ثبت شرکت و ثبت تغییرات شرکت را با شما عزیزان باز بینی نمائیم .

باید دانست که ثبت شرکت نیاز مند به پرداخت هزینه های ثبتی در اداره  ثبت شرکت ها نیز می باشد که به آن ها نیز خواهیم پرداخت تا بهترین راهنما جهت شما عزیزان باشیم .

نحوه سریع ثبت شرکت در کرج و به طور کلی ثبت شرکت در کرج و دیگر شهر های ایران به شغل و کسب و کار شما عزیزان و سروران گرامی اعتبار می بخشد ،

چرا که وجود یک جای مشخص برای صاحبان مشاغل و کسب و کارهای مختلف و نیز بسیاری از موارد دیگر که خود نیز به نیکی به آن واقف هستید در این امر تاثیر گذار خواهد بود .

از این رو شرکت های دیگر نیز رغبت و تمایل بیشتری نسبت به همکاری با شما خواهند داشت .

 

نحوه سریع ثبت شرکت در کرج و مزایای ثبت شرکت :

نحوه سریع ثبت شرکت در کرج و دیگر شهر های ایران ، حال چه ثبت شرکت با مسئولیت محدود ، ثبت شرکت سهامی خاص و یا … باشد ، بسته به نوع شرکتی که می خواهیم ثبت نمائیم ، نیازمند به همکاری حداقل 2 یا چند نفر می باشد ، این مهم از قوانینی که قانون گذار در اختیار شرکا قرار داده پیروی می نماید .

این امر با قراردادی که اشخاص بین خود می بندند متفاوت بوده و طی آن سرمایه و دارایی های خود را جهت دست یابی به سود بیشتر به سرمایه جمعی تبدیل می نمایند .

باید توجه داشت که برخی از کسب و کارها نیاز به اخذ مجوز نیز دارند ، به عنوان مثال تولید و پخش لوازم آرایشی و بهداشتی نیاز به اخذ مجوز از وزارت بهداشت می باشد ،

حال آن که انجام دادن فعالیت های تولید و پخش لوازم آرایشی و بهداشتی از طریق به تاسیس رساندن شرکت ، نیازی به اخذ چنین اجازه ای ندارد .

نحوه سریع ثبت شرکت در کرج

نحوه سریع ثبت شرکت در کرج و مدارک مورد نیاز :

نحوه سریع ثبت شرکت در کرج و دیگر شهر های ایران و یا ثبت تغییرات شرکت ، نیاز به مدارکی دارد ، همچنین باید دانست که ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج و دیگر شهر های ایران ، نیاز به وجود حداقل 2 شریک و ثبت شرکت سهامی خاص نیازبه وجود حداقل سه شریک دارد .

در بین انواع شرکت های موجود از قبیل ؛ شرکت سهامی عام ، شرکت سهامی خاص ، شرکت با مسئولیت محدود ، شرکت تضامنی ، شرکت مختلط غیر سهامی ، شرکت مختلط سهامی ، شرکت نسبی و شرکت تعاونی ، ثبت شرکت سهامی خاص و نیز ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج از محبوبیت خاص تری برخوردار بوده ،

جزو پز کاربرد ترین ها بوده و متقاضیان بیشتری را به خود اختصاص داده اند ، ما نیز به همین جهت در ذیل مدارک مورد نیاز جهت صبت این 2 شرکت را بررسی خواهیم نمود :

 

نحوه سریع ثبت شرکت در کرج و مدارک مورد نیاز ثبت شرکت با مسئولیت محدود :

نحوه سریع ثبت شرکت در کرج با مسئولیت محدود به مدارک ذیل نیاز دارد :

1 – دو رو نوشت از شرکت نامه که به امضاء نیز رسیده باشند

2 – دو رو نوشت از تقاضا نامه که به امضاء نیز رسیده باشند

3 – دو رو نوشت از اساس نامه که به امضاء نیز رسیده باشند

4 – تعهد نامه کلیه اعضاء هیات مدیره

5 – در صورت نیاز به لزوم مجوز ، ارائه اصل مجوز که از جانب مراجع ذی صلاح صادر گردیده باشد

6 – دو رو نوشت از صورت جلسه مجمع عمومی موسسین شرکت به همراه صورت جلسه هیات مدیره که به امضاء نیز رسیده باشند

این مطلب را مطالعه کنید: ثبت شرکت در کرج

 

نحوه سریع ثبت شرکت در کرج و مدارک مورد نیاز ثبت شرکت سهامی خاص :

 

1 – دو رو نوشت از اساس نامه که به امضاء نیز رسیده باشند

2 – دو رو نوشت از صورت جلسه مجمع عمومی موسسین شرکت به همراه صورت جلسه هیات مدیره که به امضاء نیز رسیده باشند

3 – دو برگ از اظهارنامه شرکت که به امضاء نیز رسیده باشد

4 – ارائه اصل مجوز صادر شده از مراجع ذی صلاح

5 – در صورتی که انجام امور در اداره ثبت شرکت ها توسط وکیل صورت می پذیرد ، اصل وکالت نامه وکیل دادگستری الزامیست

6 – اصل گواهی بانک و نیز اصل فیش بانکی که بیانگر مفتوح گردیدن حساب بانکی به نام شرکت در شرف تاسیس بوده ( سپرده گذاری حداقل 35 درصد از سرمایه شرکت در حساب مذکور الزامیست )

7 – تعهد نامه کلیه اعضاء هیات مدیره و بازرسین شرکت

 

 

نحوه سریع ثبت شرکت در کرج و ثبت ارقام :

نحوه سریع ثبت شرکت در کرج با نام ثبت ارقام ، در کوتاه ترین زمان ممکن انجام امور ثبتی شما سروران گرامی را به انجام خواهد رساند . ثبت ارقام ( شرکت حسابداری در کرج ) همراه با کادری مجرب و کار آزموده در انجام امور ثبتی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد .

کافیست با یک تماس از مشاوره ی کارشناسان ثبتی ما بهره مند گردید تا با خیالی آسوده انجام صفر تا صد امور ثبتی خود را به ما بسپارید .

 

 

 

 

خدمات ما
شبکه های اجتماعی
Telegram
WhatsApp
فهرست
Call Now Button
×

سلام به سایت ما خوش آمدید:

× واتساپ