مشاور مالياتي

مشاور مالياتي

 

مشاور مالياتي :

مشاور مالياتي مي تواند به كسب و كار هر بنگاه اقتصادي رونق بخشد . اين موضوع براي اشخاصي ملموس تر مي باشد كه تا كنون كسب و كاري را اداره و يا راه اندازي كرده باشند .

حتما تا كنون واژه هايي نظير مشاور مالياتي، مشاوره مالياتي ، وكيل مالياتي ، لايحه مالياتي ، مشاوره دارايي و … را شنيده ايد . بايد بدانيم كه يك مشاور مالياتي خوب و كار بلد نه تنها مي تواند شما را از جريمه هاي سنگين و گزاف مالياتي نجات بدهد بلكه با مشاوره مالياتي خود ميتواند به شما ياري برساند تا  از معافيت ها ، تخفيفات و حتي مزيت هاي قانوني نيز به نيكي بهره مند گرديد .

مشاور مالياتي و تنظيم لوايح مالياتي :

مشاور مالياتي مي تواند با بهره گيري از قانون و متكي به اسناد و مدارك مثبته موجود ، لايحه اي را جهت اشخاص حقوقي و حقيقي تنظيم نمايد و در هيئت هاي مختلف مالياتي به دفاع از حق و حقوق موديان نزد سازمان امور مالياتي بپردازد . حقوق مالياتي شامل حق شكايت و اعتراض ، حق مميزي معقول ، داشتن مشاور مالياتي ( وكيل مالياتي ) و نيز حق دفاع از ماليات تعيين شده مي باشد .

مشاور مالياتي كار آزموده در كليه مسائل مالياتي مي تواند بهترين ياري رسان باشد . از جمله اموري كه يك مشاور مالياتي كار آشنا مي تواند جهت شما عزيزان انجام دهد عبارتند از :

1 – پي گيري امور و مسائل مالياتي در سازمان امور مالياتي

2 – تهيه و تنظيم لوايح مالياتي

3 –  پي گيري و دفاع از پرونده در هيئت هاي حل اختلاف مالياتي

4 – پي گيري و دفاع از پرونده نزد شوراي عالي حل اختلاف

5 – پي گيري و دفاع از پرونده درهيئت ماده 251 مكرر

6 – پي گيري و دفاع از پرونده نزد ديوان عدالت مالياتي

7 – پي گيري و دفاع از حقوق اشخاص ( حقيقي و حقوقي ) در برابر جرائم مالياتي

 

 

 

مشاور مالياتي

 

مشاوره مالیاتی چگونه مي تواند به ما كمك كند :

مشاور مالياتي با مطالعه قوانين جديد مالياتي و نيز به علت تعدد در حل مسائل مالياتي بهترين گزينه جهت رفع مسائل و مشكلات مالياتي شما عزيزان مي باشد . ماليات يكي از اركان اصلي هر كسب و كار مي باشد و همين امر مي باشد كه بسياري از مديران را وادار مي نمايد تا از يك مشاور مالياتي خوب و كار بلد مشاوره مالياتي بگيرند و از دانش وي بهره ببرند ،

گاهي اين امر تا آنجا حياتي مي باشد كه برخي از شركت ها نياز به حضور مشاور مالياتي را واجب دانسته و جهت مجموعه خود مشاور مالياتي استخدام مي نمايند .

مشاور مالياتي و دريافت مشاوره مالياتي از يك وكيل مالياتي خبره و كار بلد مي تواند در حل مسائل مالياتي ، راه گشاي بسياري از موارد باشد و حتي در بسياري موارد ديگر ميتواند عامل پيشگيري از وقوع جرائم و خسارات ناشي از عدم اشراف به قوانين مالياتي شود .

در اغلب موارد شركت ها با به كار گيري و استخدام حسابدار حرفه اي سعي بر آن دارند تا از مشكلات مالياتي خود بكاهند ، ولي همين شركت ها نيز غالبا نياز پيدا مي كنند تا از خدمات مشاوره مالياتي چه به صورت مشاوره مالياتي تلفني ، مشاوره مالياتي آنلاين و حتي مشاوره مالياتي حضوري بهره مند گردند .

مشاور مالياتي و اشخاصي كه نياز به مشاوره مالياتي دارند :

مشاور مالياتي و بهره مندي از خدمات مشاوره مالياتي در برخي از مشاغل در گذشته اي نه چندان دور ، آن چنان رواج نداشت و يا به عبارت ديگر مي توان گفت كه نيازي به دريافت مشاوره مالياتي  نداشتند ،

ولي در اين روزها با توجه به قوانين جديد مالياتي ، مشاغل مختلف نياز به دريافت مشاوره را در كسب و كار خود حس نموده اند و از طرق مختلف ( تلفني ، حضوري ) با مشاور ارتباط گرفته و مشكلات مالياتي خود را مطرح مي نمايند .

به طور كلي مي توان گفت كه اشخاصي كه به مشاوره مالياتي نياز دارند عبارتند از : مديران واحد هاي صنفي و صاحبان مشاغل و نيز كسب و كارهاي كوچك ، همچنين حسابداران و مديران مالي مجموعه هاي بزرگ و … به عبارت ديگر كليه اشخاص حقيقي و حقوقي نيازمند دريافت مشاوره مالياتي مي باشند .

مشاوران مالياتي خبره و كار آشناي ما در ثبت ارقام مي توانند بهترين ياري رسان شما در حل پرونده هاي مالياتي تان باشند . با ما ارتباط برقرار نمائيد و از خدمات ارزشمند ما بهره مند گرديد .

 

 

فهرست
Call Now Button
×

سلام به سایت ما خوش آمدید:

× واتساپ