خدمات حسابداري و مالي

خدمات حسابداري و مالي

خدمات حسابداري و مالي :

خدمات حسابداري و مالي از گستردگي و پيچيدگي هاي فراواني برخوردار مي باشد . خدمات حسابداري و مالي ( خدمات مالي و مالياتي و … ) طيف وسيعي از فعاليت هاي گوناگون را در بر مي گيرد . اين فعاليت ها لازمه كار شركت ها و بنگاه هاي اقتصادي مي باشند .

حسابداري نبض و قلب تپنده شركت ها مي باشد و عدم حضور و استفاده از حسابدار خبره و كار بلد ، براي شركت ها زيان ها و خسارات جبران ناپذيري را به بار مي آورد .

خدمات حسابداري و مالي به دليل حساسيت هاي فراواني كه دارد ، نياز به دانش و علم فراواني دارد و جهت انجام آن بايد به بسياري از قوانين و بخشنامه ها اشراف كامل داشت .

خدمات حسابداري و مالي و برخي از مزاياي آن :

خدمات حسابداري و مالي زماني كه به درستي صورت پذيرد ، مزاياي فراواني جهت كارفرمايان به همراه مي آورد ، در مباحث گذشته در مورد مزاياي انجام امور حسابداري و مالي به طور مفصل صحبت نموده ايم .

در اين جا مي خواهم چند مورد از خدمات حسابداري و مالي را كه در گذشته كمتر به آن پرداخته ايم ، جهت شما عزيزان بازگو نمايم .

بايد بدانيم كه اين مسائل هر چند ابتدائي به نظر مي آيند ، ولي جزو مهم ترين نكات نيز به شمار مي آيند .

از جمله مزاياي بسيار مهمي كه خدمات حسابداري و مالي براي شما سروران گرامي به همراه دارد مي توان به موارد ذيل اشاره نمود :

1 – گرد آوري اسناد و مدارك مثبته حسابداري

2 – نظم بخشيدن به سيستم حسابداري

3 – ايجاد بايگاني صحيح جهت اسناد و مدارك

4 – پايه گذاري و چيدن بيس صحيح

5 – پيش گيري از جرائم مالياتي احتمالي از طريق ثبت صحيح اسناد ( گاهي حتي كوچكترين اشتباهات در حسابداري موجب نيز موجب بروز جرائم سنگين مالياتي مي گردد )

 

 

خدمات حسابداري و مالي

خدمات حسابداري و مالي و انواع حسابداري :

خدمات حسابداري و مالي براي شركت هاي مختلف به صورت هاي مختلف صورت مي پذيرد و بستگي به نوع فعاليت شركت ها نيز دارد ، بطور مثال يك شركت در حوزه بازرگاني فعاليت مي كند ، شركت ديگر در حوزه توليد و شركت هايي هم به كار پيمانكاري مشغول مي باشند .

انجام خدمات حسابداري و مالي براي هر يك از اين شركت ها متفاوت مي باشد ، چرا كه هر كدام اسناد و مدارك مربوط به خود را دارند . به عبارت ديگر ما 3 نوع حسابداري داريم ، حسابداري پيمانكاري ، حسابداري بازرگاني و حسابداري توليدي ( حسابداري صنعتي )

خدمات حسابداري و مالي براي برخي از شركت ها نيز ممكن است به صورت تركيبي باشد ، به عنوان مثال برخي از شركت ها ممكن است در دو يا چند حوزه فعاليت نمايند ، يعني علاوه بر كار پيمانكاري به كار خريد و فروش هم بپردازند و يا علاوه بر توليد كار پيمانكاري هم انجام دهند .

خدمات حسابداري و مالي و شركت حسابداري :

خدمات حسابداري و مالي بهتر است به دست يك تيم خبره و كار بلد سپرده شود ، علاوه بر آن ، به دليل آن چه كه در مبحث بالا ذكر نموديم ، اكثر حسابداران به همه انواع حسابداري اشراف كامل نداشته و تنها در يك نوع آن ( حسابداري شركت پيمانكاري ، حسابداري شركت توليدي ، حسابداري شركت بازرگاني ) فعاليت داشته اند .

البته در اين ميان تبحر در حل مسائل مالياتي نيز از جايگاه ويژه خود برخوردار مي باشد كه علاوه بر خدمات حسابداري و مالي بايد به آن هم تسلط كامل داشته باشند .

خدمات حسابداري و مالي بهتر است توسط شركت حسابداري صورت پذيرد ، چرا كه اگر بخواهيم يك تيم حسابداري را به استخدام در بياوريم قطعا هزينه هاي آن بسيار گزاف بوده و بسياري از كارفرمايان محترم از پس آن بر نمي آيند و يا جهت ايشان مقرون به صرفه نمي باشد .

حال اگر خدمات حسابداري خود را به شركت حسابداري بسپاريم با يك تير دو نشان نه بلكه چند نشان را زده ايم ، به دليل آن كه شركت هاي حسابداري به علت تعدد در كار و بهره مندي از افراد حرفه اي و كار بلد به بهترين نحو ممكن مي توانند از پس كار بر بيآيند و از آن مهم تر اين كار را با نرخي بسيار پايين تر انجام مي دهند .

شركت حسابداري در كرج و ديگر شهرهاي ايران ( ثبت ارقام ) مفتخر است انجام امور حسابداري و مالياتي شما را به بهترين نحو ممكن به سر منزل مقصود برساند . كافيست با يك تماس از كارشناسان خبره ما در ثبت ارقام مشاوره مالي و مالياتي دريافت نمائيد ، تا در آرامش و با خيالي آسوده انجام امور حسابداري خود را به ما بسپاريد .

 

 

فهرست
Call Now Button
×

سلام به سایت ما خوش آمدید:

× واتساپ