ثبت شرکت

ثبت شرکت

ثبت شرکت :

ثبت شرکت شرکت با مسئولیت محدود ،شرکت سهامی خاص و … ) مراحل اداری و قانونی داشته و از طریق طی مراحل ممکن می باشد . جهت انجام امور ثبتی به موارد قانونی آن باید توجه لازم را داشته باشیم تا در مسیر ثبت شرکت دچار مشکل نگردیم .

ثبت شرکت و انتخاب نام شرکت :

به هنگام ثبت شرکت ، انتخاب نام شرکت یکی از موارد مهمی می باشد که باید به آن دقت کافی داشت ، نام شرکت بیان گر نوع فعالیت و نگرش شما نسبت به کاری که انجام می دهید می باشد ، و در آینده نیز تاثیر به سزایی در کسب و کار شما خواهد داشت .

نامی که برای شرکت خود انتخاب می نمائید حتما باید از 3 سیلاب تشکیل شده باشد ، هم چنین در فرهنگ دهخد هم وجود داشته باشد . باید بدانیم که کلمات خاص در نام شرکت سیلاب به حساب نیامده و از کلمه ایران نیز نمی توان در نام شرکت استفاده نمود .

باید توجه داشت که نام محل در صورتی می تواند در سیلاب استفاده گردد که امور ثبتی در همان محل و حوزه انجام پذیرد .

ثبت شرکت

ثبت شرکت و موضوع فعالیت شرکت :

ثبت شرکت نیاز به موضوع فعالیت داشته و جهت این امور باید موضوع فعالیت هایی که می خواهیم ارائه نمائیم را دقیقا مشخص نمائیم .

طبق بخشنامه ؛ موضوع فعالیت باید به صورت صریح و واضح بیان شده باشد و از استفاده جملاتی نظیر ؛ هر گونه فعالیت مجاز در زمینه … پرهیز گردد .

موضوع فعالیت شرکت نیز شرایطی دارد که در ذیل عنوان خواهیم نمود :

1 – موضوعاتی که نیازمند اخذ مجوز می باشند ( اخذ مجوز ها باید از طریق مراجع ذیصلاح صورت پذیرد )

2 – موضوعاتی که جهت آن ها به اخذ مجوز نیازی نمی باشد

3 – موضوعاتی نیز می باشند که مجوز فعالیت جهت آن ها صادر نمی گردد و قابل ثبت نمی باشند

باید توجه داشت در پایان موضوعاتی که به مجوز نیاز ندارند نیز استفاده از عبارت پس از اخذ مجوزه های لازم بنا به ضرورت نیاز بوده و الزامی می باشد .

این بدان سبب می باشد که ، بیانگر این است که استفاده از کلمات در موضوع فعالیت دلیلی بر داشتن موافقت اصولی و پروانه های لازم و یا مجوز های ذیربط از مراجع ذیصلاح نمی باشد .

این مطلب را مطالعه کنید: ثبت شرکت در کرج

 

ثبت شرکت و انتخاب محل و سرمایه شرکت :

ثبت شرکت نیاز به انتخاب محلی بسته به میزن بودجه و متناسب با نوع فعالیت دارد ، هم چنین باید مبلغی را به عنوان سرمایه اولیه شرکت در نظر گرفت ، این مبلغ تا حدی بیانگر اعتبار شرکت شما نیز می باشد .

پس نتیجه می گیریم انتخاب محل و میزان سرمایه ای که در نظر می گیرید نیز از اهمیت بالایی برخوردار می باشد .

 

 

ثبت شرکت و انتخاب شریک مناسب :

ثبت شرکت به تنهایی امکان پذیر نبوده و باید از فرد یا افرادی مطمئن نیز به عنوان شریک در این میان بهره ببرید . انتخاب شریک خوب از مهمترین موارد در شراکت می باشد . هم چنین جهت امور ثبتی باید میزان سهم الشرکه هر یک از شرکا نیز مشخص گردد .

 

 

ثبت شرکت و طراحی وب سایت :

ثبت شرکت گام اول شما بوده و در گام های بعدی باید به فکر جذب مشتری از سراسر ایران و یا حتی در دیدگاهی بالاتر و افقی بیشتر در سراسر جهان باشید . طراحی وب سایتی قوی می تواند در این مهم به یاری شما بشتابد .

 

 

ثبت شرکت و ثبت ارقام :

ثبت شرکت یکی دیگر از خدمات جامعی می باشد که ثبت ارقام ( شرکت حسابداری ، موسسه حسابداری ) در جای جای ایران جهت شما سروران گرامی به انجام خواهد رسانید . برای اطلاعات بیشتر در مورد امور ثبتی مقاله های بیشتری نیز در این سایت موجود می باشد .

شما عزیزان جهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص امور ثبتی شرکت ، می توانید بر روی موارد ذیل کلیک نموده و از مطالب مفید آن بهره مند گردید :

1 –  شرکت با مسئولیت محدود (شرکت با مسئولیت محدود در کرج و دیگر شهر های ایران )

2 –شرکت سهامی خاص

3 – ثبت تغییرات شرکت

4 – 10 گام ساده برای ثبت شرکت

 

ثبت ارقام ( شرکت حسابداری در کرج و دیگر شهر های ایران ) آماده ارائه کلیه مالیاتی و حسابداری و نیز انجام امورثبتی می باشد .

کافیست با یک تماس از مشاوره ی متخصصین و کارشناسان ما در ثبت ارقام بهره مند گردید تا با خیالی آسوده ، انجام امور مالیاتی و انجام امور مالی در کرج و دیگر شهر های ایران و هر گونه خدمات در حوزه حسابداری و مالیاتی و ثبتی را به ما سپرده و از دغدغه هایی از این دست رهایی یابید .

 

 

 

 

فهرست
Call Now Button
×

سلام به سایت ما خوش آمدید:

× واتساپ