تهيه و ارسال ليست بيمه در كرج

تهيه و ارسال ليست بيمه در كرج

تهيه و ارسال ليست بيمه در كرج :

تهيه و ارسال ليست بيمه در كرج و ديگر شهر هاي ايران از مسائل مهمي مي باشد كه ذهن كارفرمايان محترم را درگير خود نموده است ، به همين جهت بسياري از كارفرمايان و صاحبان مشاغل ، تهيه و ارسال ليست بيمه دركرج و ساير نمايندگي هاي خود را به شركت هاي حسابداري واگذار مي نمايند تا در آرامش بوده و ذهن آسوده تري داشته باشند .

تهيه و ارسال ليست بيمه در كرج و مشخصات كارگاه :

تهيه و ارسال ليست بيمه در كرج و ديگر شهر هاي ايران مسئله اي مي باشد كه بايد با دقت بسيار فراوان صورت پذيرد . جهت تهيه و ارسال ليست بيمه در كرج و اقصي نقاط ايران ابتدا مي بايست مشخصات كارگاه را با دقت وارد نمود . مشخصات كارگاه از 6 بخش تشكيل مي شود كه در ذيل به آنها خواهيم پرداخت .

1 – كد 10 رقمي كارگاه .

2 – رديف پيمان ؛ كه به پيمانكاران عزيز اختصاص دارد .

3 – نام كارگاه ؛ كه در اين قسمت نوع فعاليت كارگاه را ذكر مي نمائيم .

4 – نام كارفرما ؛ نام كارفرما مربوط مي شود به شخص حقيقي و يا شركت حقوقي .

5 – آدرس كارگاه ؛ توجه داشته باشيم كه آدرس كارگاه مي بايست به صورت دقيق و كامل نوشته شود .

6 – نرخ حق بيمه .

تهيه و ارسال ليست بيمه در كرج و زمان انجام آن :

تهيه و ارسال ليست بيمه در كرج و اقصي نقاط ايران همانند ديگر خدمات حسابداري زمان انجام خود را دارد . كارفرمايان محترم بايد در انتهاي هر ماه ليست بيمه را تهيه نموده و آن را به سازمان تامين اجتماعي ارسال نمايند . در واقع شما به مدت يك ماه فرصت داريد تا ليست بيمه خود را به سازمان تامين اجتماعي ارائه نمائيد . جهت روشن شدن موضوع به مثالي بسنده مي نمائيم . شما ميخواهيد ليست بيمه خرداد ماه را تهيه و ارسال نمائيد ، جهت ارسال ليست بيمه خرداد ماه كار فرمايان محترم تا پايان تير ماه فرصت ارسال دارند . در غير اينصورت مشمول جرائم بيمه اي و همچنين جرائم مالياتي ( عدم ارسال ماليات حقوق ) مي شوند .

تهيه و ارسال ليست بيمه در كرج و مشخصات كاركنان :

تهيه و ارسال ليست بيمه در كرج و ديگر شهر هاي ايران نياز به اطلاعات دقيق پرسنلي دارد . شما جهت پر كردن آيكون مشخصات كاركنان ، نياز به اطلاعات دقيق هويتي و هم چنين اطلاعات كارمندي شخص داريد كه در ذيل به آن ها خواهيم پرداخت .

1 – شماره بيمه نامه

2 – شماره پرسنلي

3 – نام بيمه شده

4 – نام خانوادگي بيمه شده

5 – نام پدر

6 – جنسيت

7 – تاريخ تولد

8 – شغل : در اين بخش شما بايد كد شغل را وارد نمائيد ، در صورتي كه كد شغل در دسترس نباشد شما مي توانيد با استفاده از گزينه سرچ در همين آيكون نام شغل مورد نظر را نوشته تا نرم افزار كد شغل را به شما بدهد .

9 – شماره شناسنامه

10 – شهر محل صدور

11 – كد ملي

در تهيه ليست بيمه بخش هايي وجود دارد كه الزامي جهت پر نمودن آن ها وجود ندارد و پر نمودن آن ها اختياري ميباشد . به عنوان مثال : بخش هايي از قبيل محل صدور شناسنامه ، شماره مسلسل ، تحصيلات و …

تهيه و ارسال ليست بيمه در كرج

تهيه و ارسال ليست بيمه در كرج و تنظيم ليست ماهانه :

تهيه و ارسال ليست بيمه در كرج و اقصي نقاط ايران ، همان طور كه گفته شد بايد به صورت ماهانه صورت پذيرد . جهت تهيه ليست بيمه در كرج و ديگر شهرهاي ايران مواردي از قبيل ( كد كارگاه ، رديف پيمان ، سال و ماه مورد نظر ، تعداد نفرات بيمه شده كه همان تعداد كاركنان مي باشد ، جمع روزهاي كاركرد ، جمع دستمزد روزانه ، جمع دستمزد ماهانه و مزاياي ماهانه ) وجود دارد كه بايد تكميل گردد .

كارشناسان زبده ما در ثبت ارقام مي توانند با دقت بسيار بالاي خود بهترين ياري رسان شما در انجام امور مربوط به تهيه و ارسال ليست بيمه در كرج و … باشند . شما عزيزان فقط با يك تماس ميتوانيد خدمات مالي ، بيمه اي و … خود را با خاطري آسوده به ما بسپاريد .

 

 

 

فهرست
Call Now Button
×

سلام به سایت ما خوش آمدید:

× واتساپ