ارسال صورت معاملات فصلي در كرج

ارسال صورت معاملات فصلي در كرج

ارسال صورت معاملات فصلي در كرج 

ارسال صورت معاملات فصلي در كرج با نام ثبت ارقام توسط افرادي زبده و حرفه اي صورت مي پذيرد ، با توجه به اين كه يكي از دغدغه هاي صاحبان مشاغل ارسال صورت معاملات فصلي مي باشد و نيز با توجه به حساسيت موضوع ، اشتباه در ارسال گزارشات خريد و فروش فصلي جرائمي را به همراه دارد كه در ادامه مطلب به جرائم مختلفي كه امكان آن وجود دارد تا شامل شما موديان عزيز و محترم گردد خواهيم پرداخت . ما در ثبت ارقام مي خواهيم از دغدغه هاي شما كاسته و ارسال صورت معاملات فصلي در كرج و ساير شهر ها را به نحو مطلوبي انجام دهيم .

این مطلب را مطالعه کنید: شرکت حسابداری در کرج

 

ارسال صورت معاملات فصلی در کرج و عناوین دیگر آن :

ارسال صورت معاملات فصلي در كرج با عناوين ديگري همچون صورت معاملات فصلي ، گزارشات فصلي ، فهرست معاملات فصلي ، گزارش خريد و فروش فصلي و معاملات موديان نيز شناخته مي شود ، ثبت ارقام اين افتخار را دارد كه جهت شما عزيزان ارسال صورت معاملات فصلي در كرج و ديگر نقاط ايران را به دو صورت 1 – ارسال صورت معاملات فصلي در كرج ( آنلاين ) 2 – ارسال صورت معاملات فصلي در كرج ( حضوري ) انجام دهد .

ارسال صورت معاملات فصلي در كرج و ماده 169 قانون ماليات هاي مستقيم :

ارسال صورت معاملات فصلي در كرج با نام ثبت ارقام ، تكاليف مالياتي شما سروران را طبق قوانين سازمان امور مالياتي به نحوي انجام مي دهد كه شما كمترين ميزان ماليات را پرداخت نمائيد . ماده 169 قانون ماليات هاي مستقيم  اشخاص حقوقي و صاحبان مشاغل را ملزم به ثبت نام در نظام مالياتي نموده و آن ها را مكلف نموده جهت معاملات خود صورتحساب صادر نمايند و شماره اقتصادي خود و طرف معامله را در كليه صورت حساب ها ، قراردادها و …درج و فهرست معاملات مذكور را به سازمان امور مالياتي ارائه نمايند .

ارسال صورت معاملات فصلي در كرج توسط متخصصان اين حرفه :

ارسال صورت معاملات فصلي در كرج و ساير شهرها بي شك جزو وظايف موديان عزيز مي باشد و اين امر آن ها را بر اين مي دارد كه جهت كسب و كار خود حسابدار استخدام نمايند . ثبت ارقام با داشتن کادری مجرب و کارآزموده علاوه بر ارسال گزارشات فصلي در كرج ، خدمات ديگري همچونارسال اظهارنامه ارزش افزوده در كرج ، حسابداري در كرج ، مشاوره مالياتي در كرج ، ارسال اظهارنامه عملكرد در كرج ، ثبت شركت در كرج و … را حتي در شهرهاي ديگر ايران عزيزمان نيز بر عهده دارد .

ارسال صورت معاملات فصلی در کرج

این مطلب را مطالعه کنید: خدمات مالیاتی در کرج

 

ارسال صورت معاملات فصلي در كرج و جرائم عدم صدور صورتحساب توسط مودي :

ارسال صورت معاملات فصلي در كرج با نام ثبت ارقام اين زنگ خطر را براي شما موديان عزيز به صدا در مي آورد كه سازمان امور مالياتي كشور جهت عدم صدور صورتحساب و يا عدم درج شماره اقتصادي دو طرف معامله و يا حتي استفاده از شماره اقتصادي خود براي ديگران و يا شماره اقتصادي ديگران براي معاملات خود جريمه اي معادل (2%) مبلغ مورد معامله را در نظر گرفته است .

ارسال صورت معاملات فصلي در كرج و جرائم عدم ارسال :

ارسال صورت معاملات فصلي در كرج ( ثبت ارقام ) همچنين اين هشدار را به شما مي دهد كه عدم ارسال گزارشات فصلي در کرج مشمول جريمه اي معادل  ( 1% ) معاملاتي كه فهرست آن ها ارائه نشده است مي باشد . در ارسال گزارشات فصلي تنها در زماني كه طرف معاملات اشخاص حقوقي و صاحبان مشاغل ، اشخاص حقيقي مصرف كننده نهايي كالا و خدمات و نيز اشخاص حقيقي مشمول موضوع ماده ( 81 )اين قانون باشند ، درج شماره اقتصادي اشخاص مذكور الزامي نمي باشد .

ارسال صورت معاملات فصلی در کرج و شرکت های دانش بنیان

برخی از شرکت های دانش بنیان بر این فکر میباشند که چون معاف از مالیات می باشند پس نباید صورت معاملات فصلی خود را ارسال نمایند این در حالی میباشد که در قوانین مالیاتی به این مورد اشاره شده است که اشخاص حقیقی و حقوقی معاف از مالیات به شرط انجام تکالیف مالیاتی از مالیات معاف میباشند

 

 

 

.

 

 

 

فهرست
Call Now Button
×

سلام به سایت ما خوش آمدید:

× واتساپ